Budafoki MTE-Törley - Dorogi Bányász SC 2 : 2 17:00

Csak a Dorog..
    BUDAFOK—DOROG 2-2 (1-1)
    Budafok: 600 néző. Vezette: Vida.
    Dorog: Belányi, Szépvölgyi, Varga. Schuttovits, Borsos — Ignácz, Tóth (Csapó 85. p.), Harmath, Szenczi (Kilián 82.. p.) — Orosz, Szedlacsek. Edző: Reszeli Soós István.
    A gólok története: 15. perc: Tóth szabálytalankodott a dorogi kaputól 30 méterre. A budafokiak középpályása Bátyi végezte el a szabadrúgást, lövése után a két léc találkozásánál az ellenkező sarokba pattant a labda. 1-0. 30. perc: Ignáczot felvágták a jobb oldalon a 16-os sarkán. Tóth ívelte be a szabadrúgást, amelyből Harmath a kapu bal oldalába bólintott. 1-1. 53. perc: Ignácz szögletét Schuttovits fejelte a hálóba. 1-2. 88. perc: a dorogi 16- oson belül a fejelő Schuttovits kezére pattant a labda. A játékvezető némi habozás után a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Bátyi értékesítette. 2-2.
    Furcsa mérkőzést láthatott a közönség. A Dorog szervezettebben, szemre tetszetősebben és amint a két lőtt gól mutatja eredményesen is játszott. A sors iróniája, hogy most már sokadszor az utolsó percekben engedett ki pontot vagy pontokat a kezéből.

Forrás: 24 Óra, 1991-06-03