Dorogi Bányász SC - Bp. Volán SC 0 : 2 16:30

2. Nemzeti Sport: 2.000

2017.12.14, 07:04
    DOROG—VOLÁN 0-2 (0-1)
    Dorog, 2000 néző. Vezette: Láng.
    Dorog: Bohner — Tóth, Varga, Harmath, Kilián, Marosvölgyi, Szabados, Szenczi (Romfa a szünetben). Borsos, Guba, Szedlacsek (Szűcs, a 76. percben). Edző: Reszeli Soós István.
    Az esős idő ellenére nagy érdeklődés előzte meg az NB II. nyugati csoportja listavezetőjének vendégjátékát. Az első lehetőség a Dorog előtt adódott, amikor a 8. percben Tóth az alapvonalról középre adott, ám Szedlacsek 8 méterről a kapu mellé perdített.
    Nem sokkal később egy jobtT oldali támadás után Urbán hat méterről a jobb felső sarokba fejelt 0-1. A dorogi védők nagyot hibáztak a gólnál.
    Szünet után nagy iramban kezdett a hazai gárda, és menetrendszerűen vezette támadásait. Az 56. percben a kirobbanó formában játszó Urbán a félpályánál kilépett, majd a kifutó Bohner mellett a kapu közepébe helyezett. 0-2.
    Jók: Bohner, Harmath
    Reszeli Soós István, a következőket mondta a mérkőzés után: — A jobb csapattól kaptunk ki, és szerencsénk sem volt. A kishitűség a sportban nagyobb bűn, mint méltóképpen elviselni a vereséget.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1990-04-09