Komlói Bányász SK - Kazincbarcikai Vegyész SE 1 : 0 17:00

2017.12.31, 16:47
    Komló-Kazincbarcika 1-0 (1-0)
    Komló, 800 néző. V.: Ádám.
    Komló: Tábit - Hammer, Vukmann, Gallai, Andreidesz - Jurin, Dárdai (Schulteisz, a 75. percben), Hohmann — Takács (Stemler, a 80. percben) Réfi, Varga. Edző: Rónai István.
    Kazincbarcika: Novák - Szabó, Sztahon, Kerekes, (Csipke, a 76. percben), Búza — Babus (Barta a 70. percben), Szamosi, Budai, Orlóczki - Bartuska, Asszony. Edző: Balázs András.
    35. perc: a Réfit szerelni próbáló Kerekes felszabadítását Varga az 5-ösön előrevetődve a kapu jobb oldalába fejelte. (1-0)
    Elégedetlenül távozott az esőben is kilátogató közönség a komlói pályáról. Amint várható volt/ a borsodiak a védekezésre ügyelve kezdtek, és fél órán át nem is tudott komoly gólhelyzetet kialakítani a Bányász. A gólt követően a második félidőben már kitámadott a vendégcsapat, de akárcsak a komlóiak, helyzeteik nem vezettek eredményre, így a két pontra ügyelő hazaiak megérdemeltén nyertek. Jók: Gallai, Hammer, Jurin, ill. Sztahon, Búza, Budai.

Forrás: Dunántúli Napló, 1988-05-23