Budapesti VSC-Dreher - EMDSZ-Soproni LC 3 : 1 17:00

1...5

2017.11.04, 12:52
    BVSC-Dreher—EMDSZ- Soproni LC 3-1 (1-1)
    Szőnyi út, 1500 néző. V: Lettrich
    Gól: Bükszegi (16. p.). Bognár (70„ 89. — utóbbi 11-esből), illetve Cseh (19.— 11-esből).
    Jó: Bognár, illetve Cseh
    BVSC-DREHER: Tariósi — Dzsinovics — Bondarenko, Szalma — Bükszegi (B. Szabó, 78.), Urbányi, Nagy P., Bognár, Farkas (Marozsán, 66.) — Kovács Z., Vincze
    EMDSZ- SOPRONI LC: Milchram — Varsányi, Katona, Nahóczky, Cseh — Chiratcu (Borsos, 46.), Szántó (Kovács I., 58.), Ignácz, Korsós — Fischer, Cservenkai.
    Két, legutóbb ugyancsak gyenge teljesítményt nyújtott csapat lépett pályára a Szőnyi úton a „szebb jövő reményében” 1-1 után néha tetszetős adogatásokkal, aránylag jó iramban folytatódott a játék, de mindkét csapat támadásaiból hiányzott az átütőerő. A hajrára esett a játék színvonala. A 70. percben szabadrúgásból szerzett újra vezetést a B VSC: Bognár 20 m-ről a sorfal felett elegánsan a kapuba csavarta a labdát (2-1). Kétségbeesetten kitámadott a Sopron, majd a másik oldalon egy újabb tizenegyes jelentette a kegyelemdöfést a Sopron számára. Kovács Zoltánt buktatták a 16-oson belül, s a megítélt büntetőt Bognár magabiztosan értékesítette (3-1).
    Egy jó iramú első húsz perc után csapnivaló folytatást produkált a két együttes. A vasutasok — akárcsak a legutóbbi bajnokságban számtalan esetben — ezúttal is Bognárnak köszönhetik győzelmüket.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1994-08-08

2. avatar: Damian72
    2015.04.26, 16:30
    Cseh András szerezte a Sopron becsületgólját. Bükszegi találata után egyenlített a soproni csapat, majd Bognár György két góljával a fővárosiak 3-1-re nyertek!