Győri ETO FC - Debreceni VSC-Epona 1 : 3 16:00

gólszerzők: Miriuta (28.), illetve Arany (44., 71.), Sándor T. (90.)
    sárga lap: Virág (29.), Hámori (71.), illetve Gojan (88.)
    piros lap: Lantai (76.)
    jók: Bíró B., Lakos, illetve Gojan, Arany, Sándor T.

Győri ETO FC:
    Bíró B. - Pető, Lantai, Lakos, Virág - Ördög, Agic, Miriuta, Füzi (Hajszán, 46.) - Hámori, Azoitei (Fehér, 84.)

DVSC-Epona:
    Horváth - Gojan, Vadicska, Sándor Cs. - Dombi, Madar (Dobos, 69.), Arany, Pető (Szathmári, 73.), Szabó - Sándor T., Ilea

A győriek korábbi hazai mérkőzésüktől eltérően már a kezdő sípszó után nagy lendülettel vetették magukat a játékba. Miriuta a 2. percben szabadrúgásból kis híján gólt lőtt, de a bal felső sarokba tartó labdát Horváth kitornázta. A vendégek a 11. percben veszélyeztettek először Madar révén, aki 14 méterről alig lőtt a bal sarok mellé. A 18. percben Sándor T. hozta tiszta helyzetbe a 11-es ponton álló Aranyt, akinek a lövését Bíró bravúrral védte. A 28. percben vezetéshez jutott a Győr: Hámori-Miriuta kényszerítőzés után az utóbbi 10 méterről a jobb sarokba gurított (1-0). A 44. percben egyenlített a Debrecen. Vadicska ívelt jobbról a győri kapu elé, Bíró kissé elszámította magát, Arany három méterről a hálóba kotorta a labdát (1-1).

A második játékrészt egy nagy Azoitei-helyzet vezette be, a győri csatár azonban a bal sarok mellé gurított. Az 52. percben Azoitei indította Hámorit, aki 12 m-ről a jobb kapufát találta telibe. Küzdött egymással a két csapat, de leginkább a hatalmas hóviharral és széllel. A 71. percben kapu előtti kavarodás után Arany került gólhelyzetbe, s nem is hibázott, a kifutó Bíró lába között a jobb sarokba lőtt (1-2). Hét perc múlva Ördög lábában volt az egyenlítés, de 8 m-ről mellé gurított. Közben a győri csapat tíz főre apadt Lantai kiállítása miatt. Az utolsó percben Sándor T. kapott kitűnő labdát a bal oldalon, elcsavart Bíró mellett, a lövés a bal sarokban kötött ki (1-3).

A hazai csapat küzdeniakarásával ezúttal nem volt baj, de ez még kevés volt a pontszerzéshez. A helyzeteket ugyanis be kell rúgni.