magyarfutball.hu

fénykép helye
alias
Dodó
nemzetiség
Magyarország
életkor
25 éves
poszt
csatár
kapcsolódó weboldalak

játékos

pályafutás
Debreceni VSC
2019. július -
eredmények / elismerések
?
fénykép helye

Debreceni VSC, 2019-

...
 
 

új hozzászólás

Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!

hozzászólások

  1. avatar: magyarfutball.hu
    2023.06.14, 21:04
    Bárány a maga sorsának a kovácsa, ha jobban odafigyelne magára és nem lenne folyamatosan sérült nem itt tartana... arra meg nem várhat senki, hogy elsőszámú csatár legyen úgy az elmúlt 2 évben legalább 1 évet nem játszott...

    Bárány olyan ösztönös tehetség, iszonyúan érzi a kaput, jól kerül helyzetbe, gólra tör mindig, de ez, bármilyen fura is, nem minden. Lehet, hogy neki leginkább a kétcsatáros rendszerben van helye Blagonál, olyat meg ritkán játszottunk.

    Többször is visszajön labdákért,a lefordulásaiból nem egy sárgát harcolt ki.

    Ez nem lehet szakmai indok,hiszen eleve gyorsabban is fordul mint Babunski. Ha kontra indításra gondolok és sebességre,nekem nem az ugrik be Babunski ebben milyen jó. Megtartja,leteszi ez igaz.

    Nem tudom ebben Bárány mennyit bír,mióta egészséges szerintem összesen nem játszott 70 percet smiley

    A 2-es csapatban Bárány jobban visszajön és jól osztogat le.

    Ismétlem én nem azért kardoskodom mindenki menjen a picsába és holnap legyen kezdő Bárány,de hogy ebbe a keretbe befér ,több lehetőséget kell adni neki,több gólt fog rúgni és idővel lehet kezdő.

    Õt innen kölcsönadni vagy eladni,nálam felér az isten káromlással

    Bárányt és Babunskit nem lehet 1 az 1-ben cserélni.Más alkat, más felfogás, más szerepkör.Babunski az 1 csatáros játékban.Nem véletlenül hozta Blago Mancét, aki hasonló felfogású Babunskihoz.Bátrány 2 csatáros játékban lenne használható, de Balgo, Rossihoz hasonlóan(Szalainak ugyanez volt a szerepköre) ragaszkodik a játékfelfogáshoz és az ilyen típusú játékosokhoz.Bárány csak akkor kellene, ha az elől lévő csatár nem tudna gólt rúgni és égne a ház.Akkor számítana Bárányra.Nem tudom mi lenne a jó megoldás.

    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9018140