magyarfutball.hu

fénykép helye
alias
Blau Béla
nemzetiség
Magyarország
életkor
† 97 évesen elhunyt
(116 éve született)
poszt
középpályás
kapcsolódó weboldalak

játékos

pályafutás
Törekvés SE
? - ?
eredmények / elismerések
?
fénykép helye

Törekvés SE, ?-?

...
 
 

új hozzászólás

Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!

hozzászólások

  1. avatar: Longinus
    2017.09.10, 10:25
    képBartos Béla egyetlen válogatott mérkőzésén 1924. 08. 31-én Lengyelország ellen. képA képen bal oldalt Bartos akcióban. Képek: historiawisly.pl
     
  2. avatar: Longinus
    2017.09.10, 10:22
    képBartos (Blau) Béla a Törekvés és a Nemzeti SC csapataiban 140 NB I-es mérkőzésen 13 gólt szerzett. Egyszeres magyar válogatott volt. Kép: darabanth.com
     
  3. avatar: HSV
    HSV
    2016.03.29, 17:40
     
  4. avatar: HSV
    HSV
    2015.05.10, 16:07
    1921(?)-1926: Törekvés, 1926-1930(?): Nemzeti
     
  5. avatar: Zsorzsinju
    2015.01.29, 16:41 (szerk.: 2016.12.30, 15:45)
    Bartos Bela
    I wish to make a minor correction and one update on the listing for my father, Bartos Bela.
    He was born on 04.04.1902 not in 1903.
    He died on 13.10.1999 in Chicago, USA.
    This information comes from personal knowledge.
    Sincerely,
    Frank Bartos

    "Bartos Béla
    Azt szeretném, hogy korrigálnák és frissítenék az adatokat az apámról, Bartos Béláról.
    Ő született 1902.04.04 és nem 1903-ban.
    Meghalt 1999.10.13 Chicago, USA.
    Ez az információ saját adatokból származik.
    Üdvözlettel,
    Frank Bartos"

    http://eu-football.info/_player.php?id=1352
     
  6. avatar: fgymat
    2012.12.21, 10:19 (szerk.: 2016.12.30, 15:46)
    BARTOS Béla (1903), a Törekvés balfedezete, 1924-ben 1 mérkőzésen kapott helyet a nemzeti tizenegyben. – A kőbányai vasutas csapat alacsony termetű játékosa fürge mozgású, technikás labdarúgó volt. A fedezetsorban és a csatárok között egyaránt ügyesen helytállt. Olykor azonban túlzásba vitte a cselezést.

    forrás:
    Antal Zoltán és Hoffer József - Alberttől-Zsákig