magyarfutball.hu

Magyarország stadionjai, sportpályái

I. osztály

  1. NB I (2019/2020)

II. osztály

  1. NB II (2019/2020)

III. osztály

  1. NB III Keleti csoport (2019/2020)
  2. NB III Közép csoport (2019/2020)
  3. NB III Nyugati csoport (2019/2020)

IV. osztály

  1. Bács-Kiskun megyei I. osztály (2019/2020)
  2. Baranya megyei I. osztály (2019/2020)
  3. Békés megyei I. osztály (2019/2020)
  4. Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztály (2019/2020)
  5. Budapest I. osztály (2019/2020)
  6. Csongrád megyei I. osztály (2019/2020)
  7. Fejér megyei I. osztály (2019/2020)
  8. Győr-Moson-Sopron megyei I. osztály (2019/2020)
  9. Hajdú-Bihar megyei I. osztály (2019/2020)
  10. Heves megyei I. osztály (2019/2020)
  11. Jász-Nagykun-Szolnok megyei I. osztály (2019/2020)
  12. Komárom-Esztergom megyei I. osztály (2019/2020)
  13. Nógrád megyei I. osztály (2019/2020)
  14. Pest megyei I. osztály (2019/2020)
  15. Somogy megyei I. osztály (2019/2020)
  16. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.osztály (2019/2020)
  17. Tolna megyei I. osztály (2019/2020)
  18. Vas megyei I. osztály (2019/2020)
  19. Veszprém megyei I. osztály (2019/2020)
  20. Zala megyei I. osztály (2019/2020)

V. osztály

  1. Bács-Kiskun megyei II. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  2. Bács-Kiskun megyei II. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  3. Baranya megyei II. osztály (2019/2020)
  4. Békés megyei II/A. osztály (2019/2020)
  5. Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  6. Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztály, Keleti csoport (2019/2020)
  7. Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztály, Közép csoport (2019/2020)
  8. Budapest II. osztály (2019/2020)
  9. Csongrád megyei II. osztály (2019/2020)
  10. Fejér megyei II. osztály, Déli-csoport (2019/2020)
  11. Fejér megyei II. osztály, Északi-csoport (2019/2020)
  12. Győr-Moson-Sopron megyei II. osztály, Győri /Aranyhal Étterem/ csoport (2019/2020)
  13. Győr-Moson-Sopron megyei II. osztály, Mosonmagyaróvári /Orchidea Hotel/ csoport (2019/2020)
  14. Győr-Moson-Sopron megyei II. osztály, Soproni /Nyugati/ csoport (2019/2020)
  15. Hajdú-Bihar megyei II. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  16. Hajdú-Bihar megyei II. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  17. Heves megyei II. osztály (2019/2020)
  18. Jász-Nagykun-Szolnok megyei II. osztály (2019/2020)
  19. Komárom-Esztergom megyei II. osztály (2019/2020)
  20. Nógrád megyei II. osztály (2019/2020)
  21. Pest megyei II. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  22. Pest megyei II. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  23. Somogy megyei II. osztály (2019/2020)
  24. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei II.osztály, Kelet-Magyarország csoport (2019/2020)
  25. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei II.osztály, Nyírerdő csoport (2019/2020)
  26. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei II.osztály, Pannónia Zrt. csoport (2019/2020)
  27. Tolna megyei II. osztály (2019/2020)
  28. Vas megyei II. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  29. Vas megyei II. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  30. Veszprém megyei II. osztály (2019/2020)
  31. Zala megyei II. osztály (2019/2020)

VI. osztály

  1. Bács-Kiskun megyei III. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  2. Bács-Kiskun megyei III. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  3. Bács-Kiskun megyei III. osztály, Közép csoport (2019/2020)
  4. Bács-Kiskun megyei III. osztály, Nyugati csoport (2019/2020)
  5. Baranya megyei III. osztály, Csík Jenő csoport (2019/2020)
  6. Baranya megyei III. osztály, Czibulka Mihály csoport (2019/2020)
  7. Baranya megyei III. osztály, Dárdai Ferenc csoport (2019/2020)
  8. Békés megyei II/B. osztály (2019/2020)
  9. Borsod-Abaúj-Zemplén megyei III. osztály, Dél-Borsodi csoport (2019/2020)
  10. Borsod-Abaúj-Zemplén megyei III. osztály, Észak-Borsodi csoport (2019/2020)
  11. Borsod-Abaúj-Zemplén megyei III. osztály, Kelet-Borsodi csoport (2019/2020)
  12. Budapest III. osztály, 1. csoport (2019/2020)
  13. Budapest III. osztály, 2. csoport (2019/2020)
  14. Budapest III. osztály, 3. csoport (2019/2020)
  15. Csongrád megyei III. osztály (2019/2020)
  16. Fejér megyei III. osztály, Dél /Horfer-serleg/ csoport (2019/2020)
  17. Fejér megyei III. osztály, Északi /Always Green/ csoport (2019/2020)
  18. Fejér megyei III. osztály, Nyugati /Simix Üveg-Ásvány/ csoport (2019/2020)
  19. Győr-Moson-Sopron megyei III. osztály, BarBár Pub csoport (2019/2020)
  20. Győr-Moson-Sopron megyei III. osztály, Csornai /Áki Mobil/ csoport (2019/2020)
  21. Győr-Moson-Sopron megyei III. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  22. Győr-Moson-Sopron megyei III. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  23. Győr-Moson-Sopron megyei III. osztály, Pálya-Vasút csoport (2019/2020)
  24. Győr-Moson-Sopron megyei III. osztály, Soproni A-csoport (2019/2020)
  25. Győr-Moson-Sopron megyei III. osztály, Soproni B-csoport (2019/2020)
  26. Hajdú-Bihar megyei III. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  27. Hajdú-Bihar megyei III. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  28. Heves megyei III. osztály, Keleti-csoport (2019/2020)
  29. Heves megyei III. osztály, Nyugati-csoport (2019/2020)
  30. Jász-Nagykun-Szolnok megyei III. osztály (2019/2020)
  31. Komárom-Esztergom megyei III. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  32. Komárom-Esztergom megyei III. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  33. Nógrád megyei III. osztály, Keleti csoport (2019/2020)
  34. Nógrád megyei III. osztály, Nyugati csoport (2019/2020)
  35. Pest megyei III. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  36. Pest megyei III. osztály, Keleti csoport (2019/2020)
  37. Pest megyei III. osztály, Nyugati csoport (2019/2020)
  38. Somogy megyei III. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  39. Somogy megyei III. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  40. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei III. osztály, Nyírség csoport (2019/2020)
  41. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei III. osztály, Rétköz csoport (2019/2020)
  42. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei III. osztály, Szabolcs csoport (2019/2020)
  43. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei III. osztály, Szamos csoport (2019/2020)
  44. Tolna megyei III. osztály, Keleti csoport (2019/2020)
  45. Tolna megyei III. osztály, Nyugati csoport (2019/2020)
  46. Vas megyei III. osztály, Körmendi csoport (2019/2020)
  47. Vas megyei III. osztály, Sárvári csoport (2019/2020)
  48. Vas megyei III. osztály, Szombathelyi csoport (2019/2020)
  49. Veszprém megyei III. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  50. Veszprém megyei III. osztály, Észak-Nyugati csoport (2019/2020)
  51. Veszprém megyei III. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  52. Veszprém megyei III. osztály, Keleti csoport (2019/2020)
  53. Veszprém megyei III. osztály, Közép csoport (2019/2020)
  54. Zala megyei III. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  55. Zala megyei III. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  56. Zala megyei III. osztály, Északnyugati csoport (2019/2020)
  57. Zala megyei III. osztály, Keleti csoport (2019/2020)
  58. Zala megyei III. osztály, Közép csoport (2019/2020)
  59. Zala megyei III. osztály, Nyugati csoport (2019/2020)

VII. osztály

  1. Békés megyei III. osztály (2019/2020)
  2. Budapest IV. osztály, 1. csoport (2019/2020)
  3. Budapest IV. osztály, 2. csoport (2019/2020)
  4. Budapest IV. osztály, 3. csoport (2019/2020)
  5. Budapest IV. osztály, 4. csoport (2019/2020)
  6. Csongrád megyei IV. osztály, Homokháti csoport (2019/2020)
  7. Csongrád megyei IV. osztály, Tisza-Maros csoport (2019/2020)
  8. Pest megyei IV. osztály, Délkeleti csoport (2019/2020)
  9. Pest megyei IV. osztály, Délnyugati csoport (2019/2020)
  10. Pest megyei IV. osztály, Északi csoport (2019/2020)
  11. Pest megyei IV. osztály, Északnyugati csoport (2019/2020)
  12. Pest megyei IV. osztály, Keleti csoport (2019/2020)
  13. Somogy megyei IV. osztály, Déli csoport (2019/2020)
  14. Somogy megyei IV. osztály, Északi csoport (2019/2020)

C. osztály

  1. egyéb csapatok (2014)