16. kapcsolódó mérkőzések
  17. segítség

2014.01.31, 13:57
    Sor került a Sportcentrumban a műfüve futballpályát megvilágító izzók cseréjére.

Az izzók sorcseréje azért volt indokolt, mert ezek kétfázisú izzók az idő haladtával elöregednek és veszítenek az erejükből. Valamint több ki is égett az eltelt időszak alatt. A régi izzókat 2007-ben szerelték fel és a szakemberek szerint 6-7 évente érdemes mindenképpen megcsinálni a cserét, ezért volt szükség a munkálatokra.
    A füves pályán lévő izzók sorcseréjére - mivel tavasszal szeretnénk egy elnyert pályázati nagyberuházás keretében a pályavilágítást felújítani, és a most meglévő, papíron 130 luxos fényerőt 600 luxos fényerejű világításra cserélni - értelemszerűen nem került sor.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2011.03.07, 14:38
    Nézőcsúcs:
    Az eligazolásokkal és sérülésekkel sújtott erzsébeti csapat mindössze 15 játékossal érkezett a mérkőzésre, és Bolgár kivételével mindenki pályára is lépett, ám hiába, pedig egy lelkes kis szurkoló csapat is elkísérte együttest Diósdra, ahol műfüvön rendezték meg a meccset.

Jól kezdett az Érd, az ESMTK még várt volna a rajtra

ÖsszefoglalóESMTK, Érdi VSE 2011. márc. 6. 20:550

Érdi VSE – ESMTK 2-1 (1-1)
    Diósd, 150 néző. Vezette: Závotka Cs. (Becséri G., Makk P.).
    Érd: Szabó G. – Gróf, Horváth L., Horváth S., Kovács K. – Ország (Süveges 76.), Nagy A., Flórián – Skita, Németh G. (Cservenka 46.), Havrán (Megyeri 62.). Vezetőedző: Miskovitz Bálint.
    ESMTK: Bonica – Vojtekovszki, Nemes, Kovács M., Pinkóczi – Tóth D., Puskás G., Marosfalvi – Lantos, Németh K. (Szabó G. 66.), Áder (Vajda 70., Varga Zs. 91.). Vezetőedző: Tóth Bálint.
    Gólszerzők: Flórián (11-esből, 33.), Nagy A. (60.), illetve Lantos (13.)
    Sárga lap: Nagy A. (78.), Flórián (88.), illetve Pinkóczi (38.), Nemes (86.)
    Piros lap: Bonica (90.)

Jól kezdődött a mérkőzés erzsébeti szempontból, hiszen Lantos révén hamar, a 13. percben sikerült megszerezni a vezetést, 0–1. A 33. percben ezután magukhoz tértek a hazaiak, és a „dezertőr” Országot buktató Pinkóczi révén büntetőhöz is jutottak, melyet Flórián értékesített, 1–1. A 60. percben mindkét együttes a győzelemért harcolt, de gólt Nagy révén ismét csak a „hazaiak” szereztek, s mint később kiderült ezzel a 3 pont sorsa is eldőlt, 2-1.