2014.V.4-én a BKV Előre elleni meccsen nem volt kinn az eredmény jelző

Ez tényleg egy az egyben a Gyirmóti lelátó. Gondolom valami helyi cég gyártja.

4. avatar: Golyó

5. avatar: NNS

6. avatar: magyarfutball.hu
    2009.08.17, 11:30
    Ha minden igaz ide került az ETO PArkból az eredményjelző amit tavaly a Zestafoni ellen használtak még.

7. avatar: magyarfutball.hu
    2009.08.14, 23:15 (szerk.: 2018.01.27, 21:22)
    A második csapat az ún. Camping pályán játssza a meccseit, illetve kevésbé fontos Liga/MK/edzőmeccseket is ott szokta lletudni a nagycsapat.
    Ahogy az összes edzőpályát, úgy ezt is teljesen felújították, hálóval, kerítéssel körbevették, új kapukat raktak be, illetve 4 mobil lelátót helyeztek el, ezek egyenként kb. 250 fősek, a Gyirmóti "lelátó" féle kis mobil cuccok. A vendégeknek van fenntartva az egyik, elkerítve természetesen.
    Az egész komplexum legnyugatabbi részén terül el, a volt Camping mellett.

8. avatar: Ailton
    2009.07.18, 00:23
    pályaavató?
    Győri ETO II. – Barcsi SC 5-0 (1-0)
    Győr, 200 néző. V.: Ákos D. (Takács G., Gyűrüsi G.)
    ETO II.: Molnár P. – Dorogi, Szemerei, Kovács II Z., Völgyi – Kiss Sz. (Lappints, 77.), Pákolicz (Sánta, 66.), Eugene, Kiss M. (Frick, 54.) – Copa, Csermelyi. Vezetőedző: Klement István.
    Barcs: Kuczkó – Stilet, Matus, Kőkuti, Pókos – Tolnai (Gyaraki 83.), Ferenczi, Horváth P. (Németh Zs., 62.), Kordé – Kollega, Tompa (Iván, 74.). Vezetőedző: Toma Árpád.
    Gólszerzők: Copa (22., 90.), Csermelyi (50.), Kovács II Z. (64.), Frick (83.)

Jó iramban kezdődött a mérkőzés. Az első húsz perc a kölcsönös erőfelmérés jegyében telt el, egy vendég lehetőség mellett. A barcsi védelem megingása a hazaiak vezetését eredményezte a 22. percben. A félidő második részében támadott a Barcs, de a legjobb lehetőségeket is elrontotta. Alig kezdődött el a második játékrész, fegyelmezetlen védőmunka következtében növelte előnyét a Győr. Majd egy szögletrúgást követően bombagólt is szereztek a hazaiak. 3-0 után büntetőhöz jutott a Barcs, amelyet Kordé a kapufára lőtt. Megérdemelten nyert a továbbiakban még két gólt szerző Győr a mérkőzést feladó Barcs ellenében.
    Jók: Völgyi, Csermelyi, Kovács Zs., Pákolicz ill. Stilet, Kollega.

Klement István: Méltóan ünnepeltük győzelmünkkel az új labdarúgó pályánkat.
    Toma Árpád: Elől semmit sem tudunk belőni, még a tizenegyest sem. Hátul pedig elemi hibákat vétünk, amúgy pedig egész jól játszottunk.