9. segítség

1. avatar: Golyó
      2023.04.06, 20:15
      Pályaavató Fornádon

A Fornádi MEDOSZ Sportkör május 1-én tartotta pályaavatóját. Nagy érdeklődés mellett került sor az NB II északi csoportjában szereplő Budapesti Ikarus és a megyebajnokságban listavezető Fornádi MEDOSZ csapatok közötti barátságos mérkőzésre. A mintegy négyszáz fős közönség gólokban gazdag mérkőzést láthatott. Az első félidő végéig az NB II-es együttes 3:1 arányú vezetésre tett szert, szünet után tovább fokozta előnyét és végül 5:2 arányban nyert Fornád ellen.
      A pályaavató műsor keretében került sor az első női labdarúgó- mérkőzésre Fornádon. A Tamási Gimnázium—Fornád mérkőzés 0:0-ás félidő után a vendégcsapat 2:0 arányú győzelmét hozta.

Forrás: Tolna Megyei Népújság, 1972 május 4.

2. avatar: BZS1979
      2009.06.02, 22:27
      Volt külön fornádi csapat a Tamási Állami Gazdaság idejében,és volt jó kis pálya is,anno még játszott rajta a Fradi ificsapata is a Lisztesék idejéből,de mára beszántották,és valami ültetvény van rajta!

Forrás: GyenceSUT, Index - Drukkerkocsma