1. avatar: fgymat

2. avatar: fgymat

3. avatar: ThomeeDVTK
    2014.05.11, 15:24
    A 2006. augusztus 27-ére beadott jegy egy Kisvárda-Kemecse (1:1) megyei 1. osztályú találkozó volt.

4. avatar: NNS
    2013.08.09, 12:44
    Sipos azt is elmondta, hogy befejeződött a pályafelújítás második üteme – ahogy nálunk is korábban olvashatták –, hatszázhuszonnégy műanyag széket szereltek fel, a pálya befogadóképessége az állóhelyekkel együtt kettőezer-egyszázhuszonnégy fő. Kisvárdán bíznak benne, hogy nemcsak a Nyíregyháza és a Vasas ellen lesz telt ház a Várkertben. – Azon vagyunk, hogy a térség magáénak érezné a csapatot, és vonzó lenne a környező települések futballbarátainak is – tette hozzá Sipos István.

2013.07.09

5. avatar: fgymat
    2013.07.21, 13:50 (szerk.: 2013.07.21, 13:52)
    Az "igazi" nézőcsúcs:

Népsport 1979.04.02

6. avatar: AMiUtunk
    2013.07.15, 20:23
    A stadion a videó néhány képkockán megörökítve: "Kisvárda és a várkerti katlan"

7. avatar: patya96
    2013.06.09, 19:46
    Valaki 1500 valaki 1700 valaki 2000-et ír ha találunk még egy infót amiben ez a 3 is benne van akkor szerintem azt rakjuk ki.

8. avatar: magyarfutball.hu

9. avatar: Golyó
    2013.06.09, 11:53
    Nemzeti Sport szerint 1700 néző volt.

10. avatar: Sanyi-Hungaria
    2013.06.08, 21:26 (szerk.: 2013.06.09, 19:28)
    Nézőcsúcs ???
    VÁRDA–SZEGED 2011

Kisvárdán majd' 2000 néző várta az osztályozót, és a vendégultrák örülhettek jobban az első félidő után: a Szeged jobban kezdett, és több nagy helyzetet is kihagyott, mígnem a 30. percben Szlobodan Markovics belőtt labdájába Lakatos István ért bele hazai szempontból szerencsétlenül – vezettek a vendégek.

Öngólra öngól volt a felelet, Markovics ezúttal a rossz kapuba segítette be a labdát, az 52. percben így egyenlített a Várda. A félidőt jól kezdő hazaiak rendre munkát adtak Zseljko Belecsannak, de a szegedi kapus az öngólon kívül nem adta meg magát. Az utolsó tizenöt percre emberelőnybe került a Várda, miután Jovánczai „kidumálta" magának a második sárga lapot. Ennek ellenére Kis Róbert előtt adódott ziccer (Petranics nagyot védett), a hazaiak részéről Miskolczi veszélyeztetett. A végén a Szeged már a biztonságra ment rá, és el is érte a döntetlent.

VÁRDA SE–SZEGED 2011 1–1 (0–1)
    Kisvárda, 1500 néző. Vezette: Solymosi (Horváth R., Márkus T.)
    VÁRDA: Petranics – Lakatos I., Hegedűs T. (Soós T., 35.), Oláh D., Tóth Gy. – Kornutyak (Spekker, 80.), Farkas Márton (Koi, 92.), Iván A., Fodor A., Miskolczi – Bagin. Vezetőedző: Révész Attila
    SZEGED: Belecsan – Tóth I., Petrók, B. Kapic, Farkas Márk – Ulvicki, Sz. Markovics – Kéri (Varga B., 61.), Kis R. (Timm, 86.), Farkas Z. (Dedic, 78.) – Jovánczai. Vezetőedző: Gálhidi György
    Gólszerző: Lakatos I. (öngól, 0–1) a 29., Sz. Markovics (öngól, 1–1) a 52. percben
    Kiállítva: Jovánczai (második sárga lap után) a 74. percben
    MESTERMÉRLEG
    Révész Attila: – Az első félidőben megilletődötten játszottunk, illetve kiderült, hogy erősebb csapat ellen több játékosom csak ennyire képes. Csapatként elfogadhatót nyújtottunk.
    Gálhidi György: – Elképzelésünk szerint alakult a mérkőzés eleje, ám vezetésünk után érthetetlen módon leálltunk. A kapott gól után idegeskednünk kellett, de idegenben nem rossz eredmény a döntetlen.

11. avatar: magyarfutball.hu
    2013.06.05, 16:52 (szerk.: 2013.06.07, 20:14)
    -A pálya mérete (105*66) egyenlőre marad, de lehet, hogy 1 méterrel rövidebbre kel venni, ha NB2-be indulunk.
    -A center pálya nem rendelkezik világítással, a mögötte lévő két pálya egyike igen! Ezeket csak edzésre használják, de hamarosan új gyepszőnyeget kap. Már mint a hátsó pálya. A center pályára most szereltek fel elektromos eredményjelzőt.

VárdaSe Honlap - Facebook

12. avatar: magyarfutball.hu
    2013.06.04, 11:38 (szerk.: 2013.06.05, 16:46)
    Javában folynak a munkálatok a pálya környékén, hogy az NB2-be jutásért lejátszott osztályozón már egy szép környezet várja a játékosokat és szurkolókat. A munkálatokról készült egy pár fotó.

A legutóbbi hazai meccs után(Tiszakanyár elleni), rögtön neki is vágtak a munkások a lelátók, valamint az öltöző átalakításához.
    Már félig meddig kész a vendég szektor lelátója, valamint a régi lelátó felújítása is megkezdődött.
    Új köntösbe bújik a játékos kijáró. Valamint épül még egy VIP páholy is, amely a két csapat vezetői, szponzorai és vendégeinek fog helyet adni.
    Épül még az NB2-es igényeknek megfelelő kültéri WC.
    Az öltözőn belül is lesz némi átalakítás, pl.: bővítik a zuhanyzókat és több WC-t helyeztek el.
    A VSE vezetőség azt szeretné, ha a következő hazai meccsre(Várda SE - Baktalórántháza 2013.06.01 szombat) már ezeknek a munkálatoknak a nagy része készen lenne.
    A 2013.06.08 szombatra kiírt osztályozóra pedig már teljesen elkészülne.

Íme egy pár fotó a munkálatokról.

13. avatar: magyarfutball.hu
    2012.06.19, 13:08
    A Várda SE a város vezetésével egyeztetve nehéz, de megfontolt döntést hozott – indokolt dr. Sipos István, az egyesület elnökségi tagja. – A csapat az NB II helyett az NB III-as bajnokságban indul, azonban azzal a céllal, hogy a következő idényben az átszervezést követően is kivívja a tervezett három csoportos harmadosztályban való szereplés jogát. Csapatunk szédületes két évet produkált, két bajnokságot nyert, és a megyei első osztályból az NB II kapujáig jutott, ami ki is nyílt előttünk. Sajnos az infrastrukturális hátteret ilyen ütemben nem lehetett fejleszteni, és annak ellenére, hogy a város pályázati segítséggel az öltözőt teljesen felújította, az egyéb feltételekkel, mint a fedett lelátó, a vendéglelátó nem lehet elkészülni a bajnoki rajtra. Bizonytalan ideig a megye más településén, Baktalórántházán kellett volna a hazai mérkőzéseket játszani.

A kérdés már csak az, hogy marad-e motiváció a folytatásra, és újra a bajnoki elsőség reményében vág-e a következő bajnokságnak a kisvárdai csapat.

– A város vezetése biztosította az egyesületet a változatlan tartalmú támogatásról, a segítségről a lelátó átépítéséhez, amelyre pályázatot nyújtottunk be – folytatta Sipos doktor. – Nem mondtunk le a műfüves pálya létesítéséről sem. Egyeztettünk a játékosokkal, és a szakmai vezetővel, Révész Attilával, akinek június 30-án lejár a szerződése. Jó érzés, hogy minden játékosunk maradni kíván, és Révész Attilával is közel állunk a megállapodáshoz. Természetesen vannak kiszemeltjeink a csapat megerősítésére is.

14. avatar: fgymat
    2010.09.05, 14:24
    - Közös összefogással – a Spartacus sportegyesület irányításában – 1953-ban megépült a mostani sporttelepünk, a Várkerti sporttelep is.

Bagoly Dániel: 75 éves a Kisvárdai Sport Egyesület