Videoton FC Fehérvár - Vasas Danubius Hotels 3 : 2 19:45

gólszerzők: Terjék (9., 60.), Timár (92.), illetve Szili (26.), Schindler (69.)
    sárga lap: Hamar (62.), illetve Tóth A. (15.), Simek (40., 52.), Vincze I. (81.), Cvetkovic (92.)

Videoton:
    Végh - Kovács B. (Timár, 66.), Pomper, Vilotic, Szlezák - Usvat, Csató S. (Némedi, 61.), Bekő, Hamar - Terjék, Leo (Földes, 77.)

Vasas:
    Nota - Herczeg, Juhár, Tóth A. - Simek, Schindler, Szili (Polonkai, 87.), Zabos, Tóth N. (Cvetkovic, 61.) - Nagy S., Gyánó (Vincze I., 63.)

9. perc: Leo a jobb oldalról adott középre, Terjék a 16-os előtt tovább vezette a labdát, becsapta ezzel a védőket és 13 m-ről a kimozduló Nota mellett a kapu bal oldalába lőtt (1-0).
    26. perc: Simek indította a jobb oldalon futó Szilit, aki elvezette a labdát a rátámadó Szlezák mellett és a rossz ütemben kimozduló Végh mellett 10 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (1-1).
    60. perc: Hamar átadását Terjék 17 m-ről, ballal, nagy erővel a bal alsó sarokba lőtte (2-1).
    69. perc: Nagy S. előreívelt labdáját Vincze Schindler elé továbbította, aki 15 m-ről, jobbal, kapásból a kapu bal oldalába bombázott (2-2).
    92. perc: Usvat jobbról beívelt szabadrúgását Timár 6 m-ről fejelte a kapu jobb oldalába (3-2).

Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a Videoton különösen a második félidőben visszafogottan játszott, a Vasas viszont bátran futballozott, végül szerencsés körülmények között a hosszabításban szerezte meg győzelmét a fehérvári együttes.