Dunaferr SE - Videoton FC Fehérvár 2 : 0 18:00

gólszerzők: Kiss Gy. (63.), Baranyi (67.)

Dunaferr:
    Petry - Molnár, Éger, Bagoly, Kiss Gy. - Ja:kl, Rósa (Lengyel 84.), Zováth, Penksa - Sowunmi (Baranyi 60.), Tököli

Videoton:
    Végh - Timár, Pomper, Vilotic, Szlezák - Szalai, Csató, Bekő, Komódi - Terjék (Földes 77.), Hamar (Leo 68.)

5. perc: Ja:kl pörgette balra a 16-oson belül Penksa elé a labdát, aki egy igazítás után kapura lőtt, Végh a jobb kapufára tolta a labdát.
    14. perc: Penksa éles szögből, kapásból 14 m-ről alig lőtt a kapu fölé.
    20. perc: Terjék lépett ki a hazai védők közül, 10 m-ről azonban rosszul találta el a labdát.
    45. perc: Bekő ívelt szabadrúgást a dunaújvárosi kapu elé, a védők csak nézték, hogy Terjék gólhelyzetbe kerül, de a vendégcsatár elhibázta a lehetőséget.
    54. perc: Komódi remek átadását Bekő 13 m-ről lőtte a kapu bal oldala felé, Petry szögletre ütötte a labdát.
    63. perc: Rósa középen Kiss Gy. elé tolta a labdát, a védő 18 m-ről lőtt a léc alá (1-0).
    67. perc: Molnár indításával Tököli egyedül törhetett kapura, önzetlenül a Dunaferrben először szereplő Baranyi elé passzolt, aki 4 m-ről az üres kapuba gurított (2-0).

Nagy melegben keződődött a találkozó, ennek ellenére jó iramú mérkőzést láthatott a közönség. A Dunaferr birtokolta többet a labdát és a második játékrészben már nem csak mezőnyben volt fölényben a hazai csapat, hanem játékosai a kapu előtt is határozottabbak voltak és megérdemelten szerezték meg a győzelmet.