Videoton FC Fehérvár - Dunaferr SE 1 : 2 16:45

gólszerzők: Kiskapusi (47.), illetve Tököli (5., 66.)
    sárga lap: Kiskapusi (8.), Csató S. (31.), illetve Molnár (17.), Bagoly (61.)

Videoton FCF:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Vilotic - Szalai T. (Fodor 76.), Csató S., Tóth B., Usvat (Földes 76.) - Julinho, Korsós (Csernijenko 59.), Zombori

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár (Sindzic 57.), Éger, Bagoly, Kiss Gy. (Kóczián 77.) - Nikolov, Ja:kl (Zavadszky 69.), Rósa H., Penksa - Nicsenko, Tököli

2. perc: Tóth B. remekül indította Zomborit, aki a Dunaferr-védők közül kilépve óriási helyzetben 12 m-ről flegmán lőtt kapura. Rabóczki kiütötte a labdát, Tóth B. 18 m-ről a kapus ölébe emelt.
    5. perc: Rósa indítása után Nikolov a jobb oldalról, a 16-os magasságából emelte át a labdát a túloldalra, az érkező Tököli az ötösről könnyedén fejelt a kapuba (0-1).
    18. perc: Tóth B. ügyesen adott középre Korsóshoz, aki lefordult őrzőjéről, majd 10 m-ről - ha kevéssel is, de - a bal sarok mellé lőtt.
    27. perc: gyors kontraakció végén Julinho átadását Zombori jobbal kapásból 10 m-ről küldte a kapu mellé.
    29. perc: Tököli a jobb oldalon játszotta magát tisztára, s 6 m-ről célozta meg a kaput, Milinte bravúrral ütötte ki a labdát.
    39. perc: Korsós 17 m-es szabadrúgását hárította Rabóczki.
    47. perc: Korsós baloldali szöglete után Kiskapusi 6 m-ről a baloldali kapufa belső élére fejelt, ahonnan a labda a hálóba vágódott (1-1).
    66. perc: Nikolov jobboldali beadását követően Tököli 5 m-ről kapásból lőtt a kapu jobb alsó sarkába (1-2).

A mérkőzés jelentős részében az ezúttal a kupadöntőhöz viszonyítva lényegesen nagyobb akarással küzdő Videoton játszott fölényben, helyzeteit azonban a Dunaferr használta ki jobban, és ez döntött.