Lombard FC Tatabánya - Vasas Danubius Hotels 1 : 4 17:00

Tatabánya, 2000 néző, V: Ábrahám
    gólszerzők: Bajkusa (20.), illetve Tiber (3., 79.), Szili (25.), Herczeg (71.)
    sárga lap: Gelbmann (29.), Árki (46.), Goncalves (78.), illetve Zabos (60.)

Lombard FC:
    Gelei - Gelbmann (Vincze I. 63.), Vámosi, Cseri (Goncalves a szünetben), Obradovic (Nagy II 39.) - Zirakadze, Árki, Vignjevic, Potemkin - Pekovic, Bajkusa

Vasas:
    Kövesfalvi - Tóth A., Herczeg, Juhár, Aranyos - Tóth N., Szili (Polonkai 87.), Zabos (Komódi 80.), Pető - Tiber (Zsolnai 85.), Sowunmi

3. perc: Tóth N. a bal oldalról a kapu elé lőtte a labdát, Geleiről kipattant, és a tétovázó Vámosi mellett Tiber 6 m-ről a hálóba kotorta (0-1).
    7. perc: Vignjevic 20 m-es baloldali szabadrúgása után Pekovic 6 m-ről a bal kapufára fejelte a labdát.
    20. perc: Vignjevic mintaszerű indításával Bajkusa tört be a 16-oson belülre, és 14 m-ről a kimozduló Kövesfalvi felett a hálóba emelt(1-1).
    25. perc: Tóth N. futott el a bal oldalon, pontosan adott középre, Szili jól érkezett, és 6 m-ről a kapu jobb oldalába fejelte a labdát (1-2).
    53. perc: Sowunmi szólója után Tiber tálalt Aranyos elé, aki 19 m-ről a bal kapufa mellé bombázott.
    71. perc: Tóth N. jobboldali szögletére Gelei rosszul mozdult ki kapujából, így Herczegnek nem volt nehéz 6 m-ről a hálóba találnia (1-3).
    78. perc: Bajkusa 30 m-es szabadrúgását követően Vincze I. 10 m-ről a felső lécre fejelte a labdát.
    79. perc: Sowunmi forgatta meg Nagy II-t a 11-es pontnál, Tiberhez játszott, aki 7 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (1-4).

A Vasas egészen más ritmusban és felfogásban futballozott, mint a Lombard. Ennek köszönhető, hogy különösebb megerőltetés nélkül magabiztosan szerzett 3 pontot Tatabányán.