Dunaferr SE - Videoton FC Fehérvár 1 : 0 16:00

sárga lap: Lengyel (6.), Bagoly (33.), Tököli (86.), illetve Julinho (33., 92.), Usvath (34.), Kiskapusi (83.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Szakos, Éger, Bagoly, Kiss Gy. (Kóczián 75.) - Rósa H. (Zavadszky 58.), Szindzsics, Lengyel, Penksa (Nikolov 94.) - Nicsenko, Tököli

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Vilotics - Usvath (Csató 72.), Fodor, Szalai Cs., Julinho, Németh - Földes (Szalai T. 69.), Leo (Rob a szünetben)

25. perc: Egy jobboldali szögletet Nicsenko csúsztatott meg, Kiss Gy. 6 m-ről emelt fölé.
    39. perc: Tököli 12 m-es lövése ment el a bal kapufa mellett.
    50. perc: Szindzsics ballal 23 m-ről a bal kapufát találta telibe, a visszapattanó labdát Rósa erőtlenül Milinte ölébe helyezte.
    73. perc: Rob a frissen beállt Szalai Tamásnak gurította vissza a labdát, aki 10 m-ről egyből lőtt, Rabóczki a kapu jobb oldala elől ütötte oldalra a labdát.
    83. perc: Rob visszagurítását Szalai Cs. 17 m-ről bombázta a jobb alsó sarokra, Rabóczki bravúrral mentett.
    90. perc: Kapu előtti kavarodás után Tököli 12 m-ről a bal alsó sarokra lőtt, a labda a kapufa tövéről pattant a hálóba (1-0).

Küzdelmes mérkőzésen valamivel több helyzetet alakított ki a Dunaferr, de nem sikerült élnie a lehetőségekkel. A lefújás előtti pillanatokban Tököli szerencsésnek mondható gólja tartotta Dunaújvárosban a három pontot.