Lombard FC Tatabánya - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 3 15:00

2017.07.16, 11:06
    Tatabánya, 2001. március 17., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, 8. forduló:

Lombard FC Tatabánya - Zalahús-ZTE 1-3 (0-1)
    Tatabánya, 3000 néző, V: Arany
    gólszerzők: Goncalves (75., 11-esből), illetve Nagy L. (35.), Waltner (50.), Egressy (92.)
    kiállítva: Nagy II (82.)
    sárga lap: Süveges (29.), Nagy II (38., 82.), illetve Róth (39.), Bonchis (74.)

Lombard FC:
    Gelei - Süveges, Cseri, Nagy II, Obradovic (Jeremejev, 58.) - Molnár B., Vámosi (Bajkusa, 53.), Goncalves, Árki - Vincze I., Nagy I (Pekovic, 80.)

Zalahús-ZTE:
    Turi - Babati, Telek, Udvari, Filó - Bonchis (Csóka, 86.), Nagy L. (Dobrjanszkij, 65.), Balog, Róth - Waltner (Sabo, 82.), Egressy

23. perc: Egressy robogott el a bal oldalon, de 17 m-ről a jobb kapufa tövét találta telibe.
    35. perc: Egressy sarokkal veszélyeztetett, Gelei bravúrral védett, de a kipattanó labdát Nagy L. 8 m-ről a bal felső sarokba lőtte (0-1).
    45. perc: Goncalves baloldali szöglete után Vámosi 12 m-es lövését Telek a gólvonalról vágta ki.
    50. perc: Babati futott el a jobb oldalon, pontos beadását Waltner 6 m-ről fejelte a kapu jobb oldalába (0-2).
    75. perc: Filó a 16-oson belül ellökte Süvegest, a megítélt büntetőt Goncalves értékesítette (1-2).
    92. perc: Egy előrevágott labdára Egressy rajtolt, Gelei fölöslegesen futott ki a kapujából, s a csatár 25 m-ről az árván maradt kapuba ívelt (1-3).

Az álmosan, enerváltan játszó Lombard ellen a ZTE-nek közepes teljesítmény is elegendő volt a győzelemhez.