MTK-Hungária FC - Videoton FC Fehérvár 2 : 1 17:00

gólszerzők: Illés (81., 11-esből), Füzi (86.), illetve Szalai Cs. (55.)
    kiállítva: Komlósi (72.), illetve Zombori (84.)
    sárga lap: Jezdimirovic (44.), illetve Zombori (34.), Kiskapusi (45.), Tóth B. (64.), Usvat (65.)

MTK:
    Vlaszák - Komlósi, Kuttor, Smiljanic (Bükszegi, 60.), Szamosi - Madar (Balaskó, 73.), Golovic, Jezdimirovic, Füzi Á. - Ferenczi, Illés

Videoton:
    Milinte - Balassa, Tóth B., Vilotic - Kiskapusi, Németh T., Szalai Cs., Usvat (Szalai T., 73.) - Julinho - Földes (Csernijenko, 86.), Zombori

27. perc: Németh visszagurítása után Szalai 14 m-es lövését Vlaszák bravúrral tolta ki a jobb alsó sarokból.
    42. perc: Illés cselezte be magát a 16-oson belülre és jobb oldalról leadott 10 m-es lövését Milinte tenyerelte az alapvonalon túlra.
    55. perc: Szalai Csaba tört előre, Julinhóhoz játszott, aki átlépte a labdát, így az Földeshez került, ő egyből Szalai elé tette, a védő pedig egy igazítás után 8 m-ről a hálóba lőtt (0-1).
    80-81. perc: Balaskó tört be a 16-oson belülre, Kiskapusi szabályos becsúszással tisztázott előle, Szarka játékvezető azonban meglepetésre büntetőt ítélt. A 11-est Illés a jobbra mozduló Milinte mellett a kapu bal oldalába lőtte (1-1).
    86. perc: Illés gurított vissza a 16-oson belül Füzi elé, aki 14 m-ről hatalmas gólt lőtt a bal felső sarokba (2-1).

Kiegyenlített küzdelemben az MTK bírói segítséggel, némi szerencsével tudta otthon tartani a 3 pontot.