Videoton FC Fehérvár - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 2 : 1 15:00

gólszerzők: Korsós (16.), Zombori (39.), illetve Sabo (51.)
    kiállítva: Vilotics (45.)
    sárga lap: Vilotics (25., 45.), illetve Filó (52.), Babati (87.)

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Vilotics - Usvat, Sipeki (Szalai T., 23.), Tóth B., Zombori, Németh - Földes (Csernijenko 79.), Korsós (Udvari, a szünetben)

Zalahús-ZTE:
    Bardi - Kocsárdi, Balog, Csóka (Babati 66.), Filó - Bonchis, Nagy L. (Bagó 83.), Gaál, Róth (Sabo, a szünetben) - Waltner, Gliha

16. perc: Földes jobboldali beadását Korsós 3 m-ről fejelte a kapu közepébe (1-0).
    39. perc: Szalai T. beadásából Zombori 4 m-ről fejelte a a kapu jobb oldalába (2-0).
    45. perc: Vilotics és Waltner küzdött a labdáért, húzták egymás mezét, a bíró sípolt, Viloticsnak sárga lapot mutatott fel, és mivel ez a második volt, kiállította a fehérvári védőt.
    51. perc: Bonchis jobboldali beadását Sabo 5 m-ről csúsztatta a kapu jobb oldalába (2-1).
    55. perc: Földes három védőt is kicselezett, 14 m-ről kapura lőtt, a labda a baloldali lécről vágódott ki.
    61. perc: Usvat jól indította Zomborit, a csatár 12 m-ről kapura lőtt, de Bardi bravúrral szögletre mentett.

Az emberhátrányban lévő Videotonnal szemben szünet után jelentős fölényben játszott a Zalaegerszeg, gyorsan szerzett szépítő gólja után azonban képtelen volt az egyenlítésre. A Videoton az első félidőben produkált gólratörő játékával megérdemelten győzött.