Haladás FC - Nyírség-Spartacus FC 1 : 0 17:15

Szombathely, 2000. október 27., péntek (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 14. forduló, A-csoport:

Szombathely, 1000 néző, V: Sóthy
    gólszerző: Alex (65.)
    sárga lap: Takács B. (52.), Juhász (55.)

Haladás:
    Takács T. - Takács B. (Nagy G., a szünetben), Flavio Pim, Juhász - Andre, Bodor, Somfalvi (Tóth, a szünetben), Pusztai, Halmosi - Alex (Győri, 70.), Nelio

Nyírség-Spartacus:
    Celeszki - Szatke, Balogh Z., Nagy S. - Turóczi (Lakatos, 80.), Kondora, Karkusz (Hanász, 60.), Bessenyei, Károlyi - Fülöp, Csernijenko (Lilik, 44.)

2. perc: Andre jobbról, 20 m-ről elvégzett szabadrúgása a felső lécen csattant.
    21. perc: jobboldali szöglet után Nagy S. hiába fejelt a hálóba, mert a játékvezető lökésért kifelé ítélt szabadrúgást.
    65. perc: baloldali támadás során Halmosi Andréhoz továbbított, ő az alapvonal közeléből pontosan adott középre, s Alex 10 m-ről a kimozduló nyíregyházi kapus mellett a bal sarokba lőtt (1-0).
    90. perc: jobboldali hazai szögletrúgást követően Flavio Pim 5 m-ről a jobb kapufát találta telibe.

Az NB I-ből kiesett két csapat alacsony színvonalú mérkőzésén a hazaiak megérdemelten tartották otthon a 3 pontot.