Szombathely, 3000 néző, V: Ábrahám
    gólszerzők: Kulcsár (81. - 11-esből)
    sárga lap: Tóth P. (81.), Somfalvi (82.), illetve Bimbó (23.), Kulcsár (70.)

Haladás:
    Kurucsai - Nagy G., Balassa, Simon - Bodor (Nagy Cs., a szünetben), Kaj, Horváth A., Somfalvi, Némethy (Tóth P., a szünetben) - Sátori (Marginean, 80.), Balogh

Siófok:
    Bíró - Babos, Bimbó, Hanák - Grósz, Juhász, Kulcsár, Sallai, Bédi - Földes I. (Soós, 86.), Földes G.

28. perc: Hanák emelt balról az ellenkező oldalra, Földes I. jókor érkezett, de 7 m-es fejesét Kurucsai nagy bravúrral kitenyerelte.
    37. perc: Balogh balról középre emelt, a kapu torkában előrevetődő Sátori feje mellett azonban elcsúszott a labda.
    50. perc: a Sallaitól kapott labdát Földes G. 10 m-ről lőtte kapura, Simon a gólvonalon spárgázva mentett.
    53. perc: Tóth P. beadása után Somfalvi a kapu torkából Bírót találta el.
    81. perc: Tóth P. a gólvonalon kézzel ütött a labdába, s a megítélt 11-esből Kulcsár megszerezte a győztes gólt (0-1).

A végig többet kezdeményező vendégek megérdemelték a győzelmet.