2017.11.13, 14:22
    Vác, 2000. április 29. szombat (tud.) - A labdarúgó PNB 29. fordulójában:

Vác FC-MTK Hungária FC 0-5 (0-2)
    Vác, 1000 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Erős (22.), Krajecz (öngól, 29.), Nagy T. (öngól, 57.), Fejéregyházi (öngól, 82.), Ilea (89.)
    sárga lap: Koller (90.), illetve Kenesei (15.), Ilea (50.), Erős (57.)
    csere: Burzi helyett Szász (86.), Bucsi helyett Prukker (29., Rusvay 82.), illetve Erős helyett Kozma (60.), Vörös helyett Madar (a szünetben), Gusatu helyett Ilea (a szünetben)

22. perc: Kenesei jobbról középre adott, Gusatu Erőshöz sarkallt, aki 10 m-ről a kapuba talált (0-1).
    29. perc: Egressy 25 m-ről a kapu elé ívelt. Krajecz elegáns mozdulattal lehúzta a labdát, ám ezután az kicsúszott a kezéből, s a gólvonal mögé hullott (0-2).
    57. perc: Kenesei szabadrúgásból a sorfalban álló Nagy Tibort találta el, akinek a válláról a jobbra elmozduló Krajecz kapus mellett a kapu bal oldalába pattant a labda (0-3).
    82. perc: Ismét Kenesei végzett el szabadrúgást, lövése ezúttal a sorfal szélén álló Fejéregyháziról vágódott a hálóba (0-4).
    89. perc: Komlósi szögletét Ilea 3 m-ről fejelte a váci kapuba (0-5).

Végig nagy fölényben játszott az MTK a találkozó elején még lelkesen védekező Vác ellen. A hazaiak azonban 3 öngóllal megpecsételték saját sorsukat.