Pécsi MFC - Nyírség-Spartacus FC 3 : 0 17:00

Pécsi MFC - Nyírség-Spartacus FC 3-0 (3-0)
    Pécs, 2500 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Gera (22.), Király (34., 42.)
    sárga lap: Göncz (45.), Kondora (69.), Szatke (82.)

Pécs:
    Matus - Sipos (Fónai a szünetben), Földvári, Dienes - Németh (Kovácsevics 90.), Gálffy, Toldi, Puskas, Lantos L. - Gera (Popovics 75.), Király

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy S. (Balogh I. Z. a szünetben) - Turóczi, Kondora, Dican, Bessenyei (Csernyijenko a szünetben), Karkusz (Göncz 35.) - Domokos, Kocsis

22. perc: Puskas balról beadott, s Gera 4 m-ről az üres kapuba perdített (1-0).
    34. perc: Gálffy jobbról, csaknem az alapvonaltól okosan visszagurított és Király az ötösről a jobb alsó sarokba passzolt (2-0).
    42. perc: A nyíregyháziak térfelén a jobboldali szögletzászló közeléből egy szabadrúgást Király ballal a bal felső sarokba csavart úgy, hogy Celeszki a labdát már csak beljebb tudta segíteni (3-0).
    82. perc: Göncz szöktette Kocsist, aki 10 m-ről kapura lőtt, a jobb felső sarok felé tartó labdát Matus vetődve kiütötte.
    87. perc: Fónai indította Lantos L.-t, akinek 10 m-es lövése Celeszkiről pattant szögletre.

A PMFC az első félidőben mutatott ötletes, gólveszélyes játékával szerezte meg első hazai győzelmét a PNB-ben.