Nyírség-Spartacus FC - Vasas Danubius Hotels 0 : 2 17:00

Nyírség-Spartacus FC - Vasas Danubius Hotels 0-2 (0-1)
    sárga lap: Zováth (28.), László (49.), Simek (56.)

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy - Turóczi, Kondora, Dican, Novák, Karkusz - Csernijenko, Kocsis (Baranyi 54., Szécsi 85.)

Vasas DH:
    Kövesfalvi - Mónos, Juhár, Zováth, László - Simek (Herczeg 56.), Farkasházy (Pál 82.), Bekő, Aranyos - Szilveszter, Szili

25. perc: Szili 25 méterről szabadrúgásból mesterien csavart a bal felső sarokba (0-1).
    91. perc: Egy hazai szabadrúgáshoz Celeszki kapus is a vendégek 16-osán belülre lopakodott, a gyors ellentámadásból Herczeg éppen a hazai hálóőrre vezette rá a labdát, és mintegy 25 m-ről ívelt az üresen hagyott kapuba (0-2).

Az első félidőben az igazi csatárok nélkül játszó Vasas hatékony támadójátékot produkált, ami elég volt az enerváltan játszó hazaiak ellen mindhárom pont megszerzésére.