Haladás VFC - Nyírség-Spartacus FC 1 : 1 19:00

Haladás - Nyírség-Spartacus FC 1-1 (0-1)

Szombathely, 2000 néző, V: Sóthy
    gólszerzők: Horváth A. (85.), illetve Szatke (16.)
    sárga lap: Nagy Cs. (77.), Simon (83.), Halmosi (86.), illetve Bican (70.), Ács (80.)
    cserék: Némethy helyett Balog (a szünetben), Bodor helyett Rosca (78.), Nagy Cs. helyett Sipos (78.), illetve Bessenyi helyett Gerliczki (75.), Baranyi helyett Göncz (88.)

16. perc: baloldali szöglet után Novák beadását Szatke 6 m-ről a bal sarokba fejelte (0-1).
    85. perc: Rosca a tisztán felfutó Horváth A. elé tolta a labdát, aki 25 m-ről nagy erővel, laposan a jobb alsó sarokba zúdította (1-1).

A hazai pályán továbbra is gyengélkedő Haladás csak a Horváth A. jól eltalált lövéséből esett gólnak köszönheti az egy pontot.