Kispest-Honvéd FC - Nyírség-Spartacus FC 0 : 1 18:00

Kispest-Honvéd FC - Nyírség-Spartacus FC 0-1 (0-0)

Bozsik-stadion, 2000 néző, V: Hanacsek
    gólszerző: Csernijenko (72.)
    sárga lap: Piroska (10.), Téger (42.), Medgyesi (61.), illetve Kondora (18.), Kocsis (26.), Turóczi (44.)
    cserék: Dubecz helyett Szabó T. (57.), Piroska helyett Fehér (57.), Szabó A. helyett Torghelle (76.), illetve Turóczi helyett Göncz (80.), Kocsis helyett Szécsi (90.)

Az első félidőben semmi említésre méltó esemény nem történt.
    66. perc: több, mint egy óra eltelte után a kispesti B-közép hátat fordítva a pályának éneklésbe, önszórakoztatásba kezdett.
    72. perc: az első valamire való akcióból gólt ért el a vendégcsapat. Turóczi cselezett ügyesen a hazaiak 16-osának jobb oldalán, majd élesen lőtt középre, Csernijenko pedig középről, 5 m-ről előrevetődve fejelt a kispestiek a kapujába (0-1).

Eseménytelen, alacsony színvonalú mérkőzésen az egyetlen helyzetét értékesítve megérdemelten jutott a 3 ponthoz - ebben az idényben idegenben először - a nyírségi csapat.