Nyírség-Spartacus FC - Siófok FC 3 : 0 15:00

Nyírség-Spartacus FC - Siófok FC 3-0 (0-0)
    Nyíregyháza, 2000 néző, V: Kassai
    gólszerzők: Nagy S. (53.), Dican (58.), Csernijenko (69.)
    sárga lap: Novák (27.), Karkusz (37.), illetve Grósz (21.), Kovács (74.), Földes (85.)

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy S. - Turóczi (Besenyei, a szünetben), Dican, Kondora, Karkusz - Domokos (Kocsis, 38.), Novák (Szécsi, 78.), Csernijenko

Siófok:
    Bíró - Juhász, Bimbó, Hanák (Földes, 62.) - Zabundu (Babos, 53.), Szabadi, Kovács, Grósz, Bédi - Jerson (Lukács, a szünetben), Kulcsár

52. perc: Kondora jobboldali szögletére remekül ugrott fel Nagy S. és 8 m-ről a jobb felső sarokba fejelt (1-0).
    58. perc: Dican 22 m-es szabadrúgásból mesterien csavart a jobb felső sarokba, Bíró csak hozzáérni tudott a labdához (2-0).
    69. perc: Csernijenko 28 m-es szabadrúgása után a labda egy siófoki lábat érintve került a jobb sarokba (3-0).

Az unalmas első félidő után a sokkal hatékonyabban támadó hazaiak megérdemelten szerezték meg a három pontot.