Haladás VFC - Kispest-Honvéd FC 1 : 2 17:00

Szombathely, 4000 néző, V: Arany
    gólszerzők: Kaj (36.), illetve Horváth Gy. (10., 88.)
    sárga lap: Szekeres (41.), Hungler (52.), Medgyesi (75.), Piroska (90.)

Haladás:
    Takács T. - Nagy G., Balassa, Simon - Kaj, Somfalvi, Horváth A., Bodor (Némethy, 53.), Halmosi - Marginean, Balogh (Borbély, a szünetben)

Kispest:
    Vezér - Csábi (Lőrincz, 61.), Hungler, Medgyesi - Füzi, Szekeres, Szabó T. (Fehér, 82.), Szabó A., Piroska - Faragó (Pintér, a szünetben), Horváth Gy.

10. perc: Szabó A. 14 m-es lövését Takács T. kiütötte, de Horváth Gy. jobbról az üres kapuba emelte a labdát (0-1).
    18. perc: Somfalvi vezette középen a labdát, 20 m-ről kapura lőtt, de Vezér hárított.
    26. perc: Kaj Fodor elé passzolt, aki egyet lépett a labdával, majd 16 m-ről kapura lőtt, de Vezérnek ezúttal a jobb kapufa segített.
    36. perc: Simon balról átívelte a labdát a másik oldalra, Kaj pedig 8 m-ről, a kapujából rosszul kimozduló Vezér fölött, fejjel a léc alá ívelt (1-1).
    50. perc: Füzi beadása után Takács csak másodszorra tudta megszerezni a labdát Horváth Gy. elől.
    62. perc: Somfalvi parádés labdával hozta helyzetbe Némethyt, aki középről 12 m-ről lőtt, de Vezér óriási bravúrral hárított.
    73. perc: Szabó A. hatalmas lövése a felső lécről kivágódott, Horváth Gy. rácsapott, de lövését a szombathelyi kapus védte.
    80. perc: Halmosi szöglete után Somfalvi ballal hatalmas lövést küldött a vendégek kapujára, de Vezér reflexmozdulattal a felső lécre ütötte a labdát.
    88. perc: Piroska jobbról középre gurított, Horváth Gy. jókor érkezett és 8 m-ről a kapuba helyezett (1-2).

A mérkőzés nagy részében a hazaiak irányították a játékot, de nagy helyzeteiket kihagyták, így a Honvéd némi szerencsével győzni tudott Szombathelyen.