Nyírség-Spartacus FC - Vác FC-Zollner 2 : 2 13:00

Nyíregyháza, 1999., november 20., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 14. fordulójában:

Nyírség-Spartacus FC - Vác FC-Zollner 2-2 (1-1)
    gólszerzők: Csernijenko (44.), Nagy (66.), illetve Rob (25.), Kovács P. (89.)
    sárga lap: Szatke (29.), Novák (35.), Nagy (72.), Csernijenko (85.), illetve Kovács P. (58.), Vén (60.), Ivitz (61.)

Nyíregyháza:
    Celeszki - Turóczi, Szatke, Nagy, Göncz - Novák, Gradinariu (Bessenyei, 34.), Szabó, Karkusz - Baranyi, Csernijenko (Szécsi, 88.)

Vác:
    Hámori - Kasza, Kovács P., Kádár, Boda - Vojtekovszki, Szoboszlai (Sipeki, 67.), Bábik, Vén - Rob (Andrássy (54.), Ivitz

10. perc: Rob ugrott ki a balösszekötő helyén, ám 10 m-ről mellégurított.
    20. perc: Váci szöglet után Kádár 5 m-es fejesét Celeszki bravúrral tornázta ki a jobb felső sarok elől.
    25. perc: Vojtekovszki ment el a jobb szélen, beadása után Karkuszról Rob elé pattant a labda, akinek lövésébe Celeszki még beleért, de menteni már nem tudott. (0-1).
    44. perc: Szabó baloldali szögletét Csernijenko 5 m-ről fejelte a jobb sarokba (1-1).
    65. perc: Novák futott el a bal szélen, 10 m-es lövését Hámori védte.
    66. perc: Novák ívelt be szögletet, a labda Nagy elé került, aki 5 m-ről lőtt a kapuba (2-1).
    76. perc: Novák passzolt Baranyi elé, aki 6 m-ről alig lőtt mellé.
    89. perc: Vendégszöglet végén Kovács P. elé került a labda, aki 5 m-ről lőtt a hazai hálóba (2-2).

A hazai rendezők nagy munkával játékra alkalmassá tették a pályát, a körülményekhez képest jó iramú, izgalmas volt a mérkőzés, amelyen igazságos eredmény született.