Nyírség-Spartacus FC - Gázszer FC 1 : 1 13:00

Nyíregyháza, 1999. november 6. szombat (tud) - A labdarúgó PNB 12. fordulójában:

Nyírség-Spartacus FC - Gázszer FC 1-1 (0-1)

Nyíregyháza, 2500 néző, V: Sápy
    gólszerzők: Nagy (87.), illetve Földes (42.)
    sárga lap: Csernyijenko (25.), Nagy (66.), illetve Dulics (41.), Lukács (71.), Árki (74.)

Nyírség:
    Celeszki - Szatke, Ács, Nagy, Gerliczki (Kondora, 43.) - Turóczi, Dican (Szécsi, 73.), Szabó, Karkusz - Baranyi (Novák, a szünetben), Csernyijenko

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Makrickij, Schindler - Szőke (Gőgh, 57.), Dulics, Árki, Dvéri, Salacz - Simek (Lukács, a szünetben), Földes (Popovics, 82.)

1. perc: Csernyijenko 14 m-es fejesét a kapu közepén álló Kövesfalvi ölre fogta.
    35. perc: Dvéri a bal oldalon gurított vissza, Földes 6 m-ről nagy helyzetben lőtt, Celeszki azonban bravúrral védett.
    42. perc: A felezővonalnál adogató hazaiak hibáztak, Dvéri szöktette a jobbösszekötő helyén Földest, aki 12 m-ről a hosszúsarokba lőtt (0-1).
    52. perc: Nagy baloldali beadását Csernyijenko nagy helyzetben 8 m-ről mellé lőtte.
    53. perc: Novák jobboldali szögletét Nagy 3 m-ről fejelte mellé.
    78. perc: Turóczi jobboldali beadását Szécsi 4 m-ről csúsztatta fejjel mellé.
    81. perc: Lukács 10 m-es fejesét bravúrral hárította Celeszki.
    87. perc: Egy hazai szögletet követően a vendégekről Szécsi elé került a labda, passzát Nagy 2 m-ről vágta a léc alá (1-1).

A közepes színvonalú mérkőzésen a döntetlen igazságos.