Vác FC-Zollner - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 3 17:00

Vác FC-Zollner - Zalahús ZTE FC 1-3 (1-1)
    gólszerzők: Vén (29.), illetve Szabó II Zs. (36.), Bonchis (57.), Sebők (60.)

Vác:
    Hámori - Kasza, Kovács P., Kádár - Nagy T. - Vojtekovszki, Bábik (Sipeki, 73.), Vén, Romanek (Andrássy, 62.) - Füle, Rob (Burzi, 55.)

Zalaegerszeg:
    Vlaszák - Kocsárdi, Balog, Csóka, Filó - Bonchis, Szabó II Zs. (Arany, 80.), Nagy L. - Sebők J. (Babati, 66.), Ferenczi (Győri, 89.), Szabó Cs.

27. perc: Szabó Cs. cselezgetett a váci 16-os előtt, lövésre szánta el magát, de a jobb felső sarokra tartó labdát Hámori szögletre ütötte.
    29. perc: Nagy T. remek ütemben ugratta ki a leshatárról induló Vént. A váci középpályás rávezette Hámorira a labdát, elhúzta mellette, s a bal alsó sarokba lőtt (1-0).
    36. perc: Romanek feleslegesen cselezett saját térfele közepén, elpattant tőle a labda, Szabó II Zs. lecsapott rá, néhány lépést vezetve 22 m-ről váratlanul kapura lőtt. Hámori későn mozdult, és a labda mellette vágódott a hálóba (1-1).
    49. perc: Bonchis kapott labdát 28 m-re a váci kaputól, lövése csak centiméterekkel kerülte el a bal felső sarkot.
    57. perc: Nagy L. lövése levágódott a védőkről, ám Bonchishoz pattant a labda, aki estében ballal a jobb sarokba lőtt (1-2).
    60. perc: Sebők egyedül vezette fel a labdát, betört a hazaiak büntetőterületére, s Hámori mellett a kapuba talált (1-3).
    85. perc: A csereként beállt Arany távoli, felső sarokra tartó lövését ügyesen védte Hámori.

Az idegenben is három csatárral támadó ZTE nem hagyott kétséget afelől, hogy győzni érkezett a Duna-parti városba. A váciak hiába támadtak lelkesen, nagy erővel, a ZTE két védelmi megingást kihasználva 5 perc alatt a maga javára fordította az eredményt.