Vác FC-Zollner - Vasas Danubius Hotels 1 : 3 17:00

Vác FC-Zollner - Vasas Danubius Hotels 1-3 (0-0)

gólszerzők: Nagy T. (61.), illetve Tiber (55.), Kabát (81.), Sowunmi (93.)
    sárga lap: Boda (30.), illetve Farkasházy (59.), Mónos (66.), Galaschek (88.)

Vác FC:
    Szabó Cs. - Kovács P. - Boda, Kádár - Nagy T. - Vojtekovszki (Rob, 84.), Bábik, Vén, Vitelki (Sipeki, 59.) - Füle, Andrássy (Ivitz, 80.)

Vasas DH:
    Végh - Juhár - Herczeg, László - Farkasházy (Kabát, 77.), Szilveszter (Mónos, a szünetben), Szili (Galaschek, 67.), Zováth, Aranyos - Sowunmi, Tiber

6. perc: Sowunmi beadását Tiber 5 méterről kapura perdítette, Szabó védte a lövést.
    33. perc: Nagy T. 28 méteres szabadrúgása centiméterekkel kerülte el a Vasas kapujának bal felső sarkát.
    55. perc: Szili jobb oldali szögletrúgása Sowunmihoz került, ő lefejelte a labdát, s Tiber a váci védők között a hálóba kotort (0-1).
    61. perc: a Vasas kapujától 25 méterre szabadrúgáshoz jutott a hazai együttes: Nagy T. lövése a rossz irányba mozduló Végh mellett utat talált a kapuba (1-1).
    81. perc: Boda hibája után Kabáthoz került a labda, ő 11 méterről lőtt, s a kimozduló Szabó Cs. már nem védhetett (1-2).
    93. perc: Sowunmi tört be a váciak 16-osára, egy csel után néhány lépésről a kapu jobb oldalába talált (1-3).

A sokkal többet támadó, s emellett jobban is játszó Vasas megérdemelt győzelmet aratott a lelkesen küzdő váciak ellen.