Nyírség-Spartacus FC - Lombard FC Tatabánya 1 : 1 17:00

2018.09.08, 15:32
    Nyíregyháza, 1999. augusztus 28. szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 4. fordulójában:

Nyírség-Spartacus FC - Lombard FC 1-1 (0-1)

Nyíregyháza, 6000 néző, V: Szabó J.
    gólszerzők: Kondora (83.), illetve Nagy S. (18.)
    kiállítva: Virág (42.)
    sárga lap: Kondora (64.), illetve Virág (4.), Gelei (80.)

Nyíregyháza:
    Rácz - Ács, Szatke, Nagy S. (Bessenyei, 78.), Gerliczki (Baranyi, 38.) - Turóczi (Szécsi, 63.), Kondora, Szabó A., Karkusz - Csernijenko, Novák

Lombard:
    Gelei - Szabó V., Mészöly, Szalma, Virág - Süveges, Kiprich (Hornyák, 89.), Kovács, Tüske - Nagy S. (Letenyei, 85.), Kiss (Kozma, 74.)

18. perc: Kiprich bal oldali szabadrúgására Nagy S. emelkedett a legmagasabbra, és 6 m-ről a bal sarokba fejelte a labdát (0-1).
    22. perc: Kovács 22 m-ről leadott lövését Rácz vetődve hárította.
    33. perc: A jobb oldalon előretörő Kiss lefutotta Kondorát, majd 13 m-ről a kivetődő Ráczba lőtt.
    42. perc: Virág a felezővonalnál felöklelte Turóczit, amiért a tatabányai játékos megkapta második sárga lapját, ezért a kiállítás sorsára jutott.
    44. perc: Novák balról középre ívelte a labdát, Csernijenko pedig nagy helyzetben 8 m-ről fölé fejelt.
    71. perc: Novák 22 m-ről próbálkozott, az erős lövést Gelei a levegőben úszva ütötte az alapvonalon túlra.
    75. perc: Szatke emelt balról középre, a kapunak háttal álló Szécsi 5 m-ről centikkel csúsztatott fölé.
    82. perc: Szabó A. 22 m-es szabadrúgása után Gelei óriási bravúrral mentett.
    83. perc: Kondora nagy szólót követően 13 m-ről a kapu közepébe lőtt (1-1).

Az első félidőben a Tatabánya, a másodikban az emberelőnyben játszó Nyírség-Spartacus nyújtott jobb teljesítményt, ezért a döntetlen igazságos.