III. Kerület FC - Vác FC-Zollner 2 : 3 14:00

1. avatar: fgymat
    2019.01.24, 10:49
    CSERE: Vitelki helyett Kasza (6) a 39. percben, Kuti helyett Fiié (5) a szünetben, Lévai helyett Andrássy (4) az 56., Juhos helyett Kovács N. (-) a 61., Füle helyett Rob (-) a 70., Sági helyett Lázár (-) a 77. percben

Nemzeti Sport
    1999.03.01

2019.01.22, 12:11
    Az MTI nem jelzi a Kuti-Filó cserét.

3. avatar: magyarfutball.hu
    Budapest, 1999. február 28., vasárnap (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 18. fordulójában:

III. Kerület FC - Vác FC-Zollner 2-3 (1-3)
    Hévízi út, 1500 néző, V: Szabó Zs.

gólszerzők: Wukovics (28., 53.), illetve Horváth (6.), Füle (30.), Kovács P. (44.)
    kiállítva: Nyikos (33.)
    sárga lap: Gáspár (39.), illetve Horváth (90.)

III. Kerület:
    Kiss - Vincze - Gáspár, Kuti - Lendvai, Tordai, Sági (Lázár, 76.), Kilik, Pálfi - Juhos (Kovács N., 59.), Wukovics

Vác:
    Hámori - Nagy - Lévai (Andrássy, 54.), Nyikos - Vojtekovszki, Kovács P., Vitelki (Kasza, 39.), Vén, Romanek - Horváth, Füle (Rob, 70.)

6. perc: Vojtekovszki a jobb oldalról Horváth-hoz passzolt, a csatár 6 m-ről a jobb alsó sarokba helyezett (0-1).
    25. perc: Egy váci támadás végén Vitelki lőhetett 16 m-ről, Kiss védett.
    28. perc: Horváth reklamálása miatt közvetett szabadrúgáshoz jutott a III. Kerület FC. A legurítás után Lendvai lőtt kapura, Kiss hárított, de a kipattanó labdát Wukovics 5 m-ről a hálóba vágta (1-1).
    30. perc: Horváth jobbról középre passzolt, Füle középen kapura pörgetett, Kiss menteni próbált, de Radvánszky partjelző jelezte: a labda túljutott a gólvonalon (1-2).
    44. perc: Vojtekovszki futott el a jobb oldalon, középre továbbított, Kovács jókor érkezett és 10 m-ről a kapuba gurított (1-3).
    47. perc: Kilik 17 m-ről célozta meg az üres kaput, de Nagy az utolsó pillanatban a gólvonalról kivágta a labdát.
    53. perc: Juhos a 16-os bal oldalánál kiugratta Gáspárt, ő középre gurított Wukovicshoz, a csatár 5 m-ről a kapuba helyezett (2-3).
    66. perc: Pálfi a váciak kapujától 14 m-re vezette a labdát, majd a felső léc fölé bombázott.
    86. perc: Tordai távoli lövését hárította Hámori.

Az első félidőben a Vác akarata érvényesült. A második játékrészben feljavult az emberelőnyben játszó hazai csapat, de egyenlítésre már nem futotta az óbudaiak erejéből.