Haladás-Milos - Tiszakécske FC 1 : 0 19:00

Haladás-Milos - Tiszakécskei FC 1-0 (0-0)
    Szombathely, 6000 néző, V: Márton

gólszerző: Negrau (82.)
    sárga lap: Balassa (60.), illetve Barna (28.)
    cserék: Vidóczi helyett Fehér (50.), Baumgartner helyett Nagy Cs. (77.), Kovács helyett Koller (87.), illetve Szántó helyett Bujáki (77.), Bessermann helyett Nedelea (83.), Molnár helyett Sipos (86.)
    jók: Németh, Tóth M., Negrau, illetve Nagy Zs., Izsáki, Nagy L.

Haladás:
    Németh - Varga, Tóth M., Zugor - Bonchis, Baumgartner, Kovács, Balassa, Balogh - Negrau, Vidóczi

Tiszakécske:
    Nagy Zs. - Balla L., Izsák, Barna, Molnár - Maczkó, Bessermann, Nagy L., Bánföldi - Szántó, Török

Már az első percekben lehetett látni, hogy a vendégcsapat védekezésre rendezkedett be. Nagyszerűen szállták meg saját tizenhatosuk előterét, hogy így akadályozzák meg a szombathelyi támadásokat. A 20. percben Baumgartner beadását Varga Krisztián nyolc méterről fejelte kapura, a labda a jobb kapufán csattant. Ezután fokozatosan feljött a Tiszakécske, vezetett is néhány támadást. Az első félidő második felében kiegyenlítettebb lett a játék.

Sok hiba csúszott az átadásokba, így egymás hibáiból éltek a játékosok. A mérkőzés hajrájában ismét a hazai csapat ragadta magához a kezdeményezést, több távoli lövésekkel kisérletezett, és egy ilyen távoli lövés nyomán kiharcolt szögletrúgás után, a 82. percben sikerült megszereznie a győztes gólt. Balogh jobboldali szögletrúgása után a beívelt labdát Negrau 8 m-ről a kapu jobb oldalába fejelte (1-0).

A győzelmet jobban akaró, és ezért jobban lelkesedő szombathelyiek megérdemelten győztek.