Vác-Zollner FC - Haladás-Milos 2 : 0 14:00

Vác-Zollner FC - Haladás-Milos VFC 2-0 (0-0)
    Vác, 3500 néző, V: Bede

gólszerzők: Füle (61. perc, 11-esből), Schwarz (80.)
    sárga lap: Schwarz (44.), Vojtekovszki (51.), illetve Horváth A. (32.), Koller (52.), Nagy Cs. (75.)
    csere: Kriska helyett Sándor (a szünetben), Nyikos helyett Babos (70.), Horváth P. helyett Rob (75.), illetve Vidóczi helyett Nagy Cs. (69.), Horváth A. helyett Balassa (78.), Negrau helyett Rott (78.)
    jók: Vojtekovszki, Horváth P., illetve Németh, Baumgartner

VÁC-Zollner FC:
    Hámori - Lévai, Strasser, Kasza, Boda - Vojtekovszky, Schwarcz, Kriska, Nyikos - Füle, Horváth P.

Haladás-Milos VFC:
    Németh - Tóth M. - Horváth A., Varga - Baumgartner, Kovács, Vidóczy, Koller, Tóth P. - Fehér, Negrau

Huszonöt percet kellett várni az első gólhelyzetre: ekkor Negrau röviden szabadított fel, s Boda kapura emelése célt tévesztett. Öt perccel később Vojtekovszky a jobb összekötő helyéről, szabadrúgásból csavarta kapura a labdát, Németh csak vetődve tudott védeni. A két helyzeten kívül kapkodó játék folyt a középpályán, a kapuk csak elvétve kerültek veszélybe.

A második félidő elején Vojtekovszki kapuragurítása, majd nem sokkal később Lévai csúsztatott fejese foglalkoztatta Németh kapust. A 61. percben Horváth Péter fordult le Horváth Andrásról, ám Koller felvágta a váci csatárt. A büntetőt Füle laposan a kapu bal oldalába lőtte (1-0). Kisvártatva Kovács indításából Fehér egyenlíthetett volna, ám Hámori kapus kezébe emelt. A 80. percben Vojtekovszki szögletét követően Schwarz az ötös sarkáról a kapuba fejelte a labdát (2-0).

A második játékrészben Strausz edző a jobbszélről középre behozta Vojtekovszkit, s ez némiképp megzavarta a vendégcsapat védőit. Miután a Vác megszerezte a vezetést, akkor már a Haladás is támadott. Ettől jobb lett a mérkőzés színvonala, ám az egyenlítő gól elmaradt. Sőt, a mérkőzés hajrájában az egyre magabiztosabban játszó Vác újabb góllal biztosította be a győzelmét.