Siófoki Bányász FC - Videoton FC Fehérvár 0 : 1 19:00

Siófoki Bányász SE - Videoton FC-Fehérvár 0-1 (0-1)
    Siófok, 4000 néző, V: Vad

gólszerző: Urbonas (27.)
    sárga lap: Sallai (23.), Bimbó (75.), illetve Róth (85.)
    piros lap: László (88.)
    csere: Pest K. helyett Csák (70.), Sallai helyett Ördög (a szünetben), illetve Miklós helyett Dulic (85.) Korsós helyett Róth (67.), Takács helyett Pálfi (79.)
    jók: Posza, Bimbó, illetve Bíró (a mezőny legjobbja), Schneider, Vancsa, Korsós

Kezdőcsapatok:

Siófoki Bányász SE:
    Posza - Győri, Bimbó, Sánta, László - Kovács B., Pest K., Sallai, Perger - Szabó Z., Pest R.

Videoton FCF:
    Bíró Sz. - Urbonas, Makrickij, Miklós, Schneider - Tóth A., Schindler, Vancsa, Dvéri - Korsós, Takács

Nagy iramban kezdtek a csapatok, mindkét fél a támadást erőltette, de sok volt a pontatlan és rossz átadás. Az első tíz perc kapuralövés nélkül telt el. A 27. percben váratlanul vezetést szerzett a vendégcsapat, egy kapu előtti kavarodásból egy védőről visszapattanó labdát Urbonas lágyan a bal alsó sarokba helyezte (0-1). A gól után is a vendégek támadtak többet, sokszor zavarba hozták a kapkodó hazai védőket. Sok esetben szerencsével úszta meg a Bányász az újabb gólokat. Az utolsó öt percben a hazaiak kerültek enyhe fölénybe, de eredményt nem tudtak elérni.

Az 55. percben Szabó lövése a felső kapufáról visszapattant és Bíró meleg helyzetben a gólvonalon tisztázott. Az 58. percben Takács hagyott ki egy óriási helyzetet: a kapussal szemben állva mellé lőtt. Ugyanebben a percben Szabó lőtt közelről a kapusba.

A hazai csapat átvette a játék irányítását, több helyzetet teremtett, de nem bírt a nagyszerű napot kifogó Bíró kapussal. A 80. percben egy szabályos góltól fosztotta meg a játékvezető a hazaiakat, amikor a kapuba került labdát a gólvonalon belülről ütötte ki a kapus.

A mérkőzés "egygólos" volt, amelyik csapat berúgja, az nyeri a mérkőzést. Ez a vendégeknek sikerült és szerencsés győzelmet arattak.