Vác FC - Kispest-Honvéd FC 2-0 (1-0)
    Vác, 2000 néző, V: Mohácsi

gólszerzők: Kasza (14.), Nyikos (75.)
    sárga lap: Kriska (57.), Sándor T. (84.), illetve Tarlue (30.), Farkas (59.), Plókai M. (70.)
    cserék: Füle helyett Andrássy (55.), Kriska helyett Sipeki (64.), Horváth P. helyett Sándor (77.), illetve Jovanovic helyett Tóth M. (a szünetben), Farkas helyett Cipf (62.), Plókai M. helyett Arany (73.)
    jók: Kasza, Nyikos, Vojtekovszki, illetve Kovács, Moses

Vác FC:
    Tóth I. - Nagy - Lévai, Kasza - Vojtekovszki, Nyikos, Babos Á., Kriska, Boda - Horváth P., Füle

Kispest-Honvéd FC:
    Vezér - Hungler - Plókai A., Farkas - Dubecz, Kovács B., Bárányos, Tarlue, Moses - Plókai M., Jovanovic

Váci támadásokkal kezdődött a mérkőzés, így nem okozott különösebb meglepetést, amikor csaknem negyedóra elteltével vezetést szerzett a hazai együttes. A 14. percben Nagy a jobb oldalról ívelt be szabadrúgást, s Kasza 5 m-ről fejelt a hálóba (1-0). A Kispest játékosai is előre merészkedtek, de nem igazán adtak munkát Tóthnak. A 24. percben Plókai M. ugrott ki a jobbösszekötő helyén, de az éles szögből leadott lövés után a kapu jobb oldala mellett szállt el a labda. A 33. percben Plókai M. futott el Babos mellett, s miközben a Vác játékosa elesett, a Kispesti csatár gólhelyzetbe került, de 10 m-ről csúnyán a jobb sarok mellé lőtt. A váciak ekkor nem remekeltek, a kispesti akciók miatt sokszor védekezésre kényszerültek. A vendégtámadások sem okoztak nagy veszélyt, mivel Bárányosék legtöbbször már a középpályán elveszítették a labdát.

A második félidőben látszott, hogy a váciak újabb találat elérésére törekednek, a kispesti gárda tagjai pedig nem mondtak le az egyenlítésről. Felváltva támadtak a csapatok, de gólhelyzeteket ennek ellenére nem láthattak a szurkolók. A 75. percben aztán a csereként beállt Sipeki robogott el a bal szélen, majd ügyesen ívelt a 16-oson kívül helyezkedő Horváth P.-hez, a csatár a büntetőterületen belülre küldte a labdát, amelyet Arany röviden fejelt vissza, s Nyikos 20 m-ről, kapásból a jobb felső sarokba bombázott (2-0). A vendégek egyre idegesebben játszottak, a váciak az eddiginél nagyobb fölénybe kerülhettek. A 85. percben Babos Á. vállalkozott távoli lövésre, Vezér azonban magabiztosan hárított.

A közepes színvonalú mérkőzésen a váciak jobbak voltak a Kispestnél. A vendégeknek az első gól után volt esélyük az egyenlítésre, de Nyikos találata már eldöntötte a találkozót.