Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Videoton FC Fehérvár 2 : 0 17:00

sárga lap: Sebők (42.), Filó (87.), illetve Horváth A. (40.)
    jók: Vlaszák, Casoltan, Sebők, Csóka, illetve Makrickij, Schindler, Róth

Zalahús ZTE FC:
    Vlaszák - Kocsárdi, Csóka, Filó - Szőke (Molnár A., 44.), Molnár B., Nagy A., Sebők, Németh T. (Tóth Z., 82.) - Varga T. (Kovács N., 80.), Casoltan

Videoton FCF:
    Bíró - Schindler, Makrickij, Dulic - Tóth A., Horváth A., Miklós, (Waltner, 63.), Vancsa, Róth - Takács, Korsós

Hosszú perceken át eseménytelen mezőnyjáték folyt a pályán, a vendégcsapat enyhe mezőnyfölényének jegyében teltek a percek. Az első negyedóra végén Casoltan előbb egy 20 m-es szabadrúgást a sorfalba lőtt, majd az ismétlést Bíró vetődve hárította. Ezután is a Videoton veszélyeztetett többet, - főleg pontrúgások révén - a 29. percben mégis a ZTE szerezte meg a vezetést. Németh T. ívelt keresztbe egy labdát, melyre Sebők remekül rajtolt és 5 m-ről a léc alá emelt (1-0). A hazaiak vezető gólját követően még jobban kitámadtak a vendégek, ám a félidő utolsó percében ismét az egerszegiek szereztek gólt. Varga 17 m-es lövése kipattant Bíróról, Sebők remekül érkezett és 5 m-ről a bal alsó sarokba helyezett (2-0).

Fordulás után két ordító helyzettel folytatódott a találkozó. Előbb Németh T. nem találta el a Videoton kapuját 2 m-ről, majd Varga T. lőtt 7 m-ről az üres kapu fölé. Nem sokkal később Róth célozta meg Vlaszák kapuját, ám a hazaiak portása bravúrral védett. Ezután változatossá vált a játék, felváltva forogtak veszélyben a kapuk. A 67. percben Sebők lépett ki egyedül, de 7 m-ről Bíró ölébe lőtt. A hajrára ismét beszorultak a zalaiak, hősiesen védekeztek, s így a Videoton még gólhelyzetig sem jutott el.

A tartalékos hazaiak hősiesen küzdve, kevés lehetőségüket maximálisan kihasználva, megérdemelten nyerték meg a számukra nagyon fontos mérkőzést.