Vasas Danubius Hotels - Budapesti VSC-Zugló FC 2 : 0 17:00

Vasas Danubius Hotels - BVSC-Zugló FC 2-0 (1-0)
    Fáy utca, 1500 néző, V: Piller

gólszerzők: Hámori (35.), Szilveszter (89.)
    sárga lap: László (73.), Füzi (83.)
    cserék: Kuntic helyett Simon (83.), Pál helyett Koltai (90.), Tóth A. helyett Gricajuk (90.), illetve Rósa helyett Barna (46.), Usvat helyett Csillag (46.)
    jók: Mónos, Szilveszter, Hámori, illetve Csiszár

Kezdőcsapatok:

Vasas:
    Végh - Juhár - Herczeg Cs., Aranyos - Szilveszter, Mónos, Galaschek, Kuntic, Tóth A. - Hámori F., Pál Z.

BVSC:
    Koszta - László Cs. - Bondarenko, Komlósi - Rósa, Csiszár, Erős K., Usvat, Füzi - Bükszegi, Kiss I.

A házigazdák kezdtek jobban, az első tíz percben kétszer is kecsegtető helyzetet dolgoztak ki a BVSC kapuja előtt. A folytatásban az őszi ködös időjáráshoz idomult találkozó igencsak elszürkült. A 25. percben a vendégek védelmi hibája után Hámori léphetett ki, aki 8 m-ről, balról mellé lőtt. A 35. percben Hámori már jobban célzott: a Kuntictól kapott labdán egyet tolt, majd a 16-os vonaláról, középről, senkitől sem zavartatva a bal sarokba lőtt (1-0). A gól után valamelyest élénkült az iram, a színvonal azonban továbbra is felejthető maradt, rengeteg technikai hiba jellemezte a találkozót.

Valamivel élénkebben játszottak a csapatok a pihenőt követően, Szilveszter még egy 60 m-es sprintre is képes volt, amelynek végén 10 m-es lövését Koszta nehezen hárította. A második félidőből már eltelt félóra, amikor kapusnak újból dolga akadt. Kuntic indította Hámorit, akinek 7 m-es, jobbról leadott lövését Koszta védte. Hámori került újra helyzetbe a 81. percben, a Szilvesztertől kapott labdát azonban arasznyival a jobb kapufa mellé lőtte 14 m-ről. Az utolsó előtti perc hozta a találkozó legszebb jelenetét. Hámori meredek labdával futtatta Szilvesztert, aki faképnél hagyta a vendégvédelmet, egy testcsellel becsapta Kosztát és jobbról éles szögből, 6 m-ről a kapuba gurított (2-0).

Gyenge iramú, alacsony színvonalú mérkőzésen két labdarúgásra emlékeztető mozzanatból szerzett góljaival az angyalföldiek megérdemelten győzték le a vasutas-gárdát.