Vác-Zollner FC - Diósgyőri FC 2 : 0 19:00

Vác-Zollner FC - Diósgyőri FC 2-0 (1-0)
    Vác, 3000 néző, V: Márton

gólszerző: Schwarcz (6.), Horváth (51.)
    sárga lap: Schwarcz (36.), Lévai (45.), illetve Farkas (26.)
    csere: Kádár helyett Sipeki (a szünetben), Vén helyett Boda (75.), Andrássy helyett Rob (75.), illetve Jakab helyett Kotula (a szünetben), Ternován helyett Volár (60.)
    jók: Vojtekovszki, Schwarcz, Horváth, illetve Kovács

Vác:
    Hámori - Strasser - Lévai, Schwarcz, Babos - Vojtekovszki, Kádár, Vén, Nyikos - Horváth, Andrássy

Diósgyőr:
    Nuta - Földvári - Farkas, Téger, Kovács - Ternován, Kiser, Buzás, Kákóczki - Kulcsár, Jakab

A hatodik percben Vojtekovszki a balösszekötő helyéről végzett el szabadrúgást. A közepre ívelt labda Schwarczhoz került, aki 5 méterről a kapu jobb oldalába talált (1-0). A 18. percben veszélyes szögletrúgás következett a diósgyőri kapu előtt. Vojtekovszki ívelt középre, Kádár kapura fejelt, Farkas a gólvonalról szabadított fel. A 27. percben Vojtekovszki 22 méterről szabadrúgásból a felső kapufát találta telibe. A szórványos diósgyőri ellentámadások nem jelentettek veszélyt Hámori kapujára.

Az 51. percben Horváth Vojtekovszkit ugratta ki a jobb oldalon, aki a lesre játszó védők mellett az alapvonalig futott, beadása Horváthhoz került, aki néhány lépésről jobb lábbal a kapu közepébe bombázott (2-0). A gól után a mintegy száz diósgyőri szurkoló lest reklamált, kisvártatva pedig a hazai publikum háborgott, amikor Farkas hazaadását Nota kapus kézzel megfogta, ám Márton játékvezető kirúgást ítélt. Kisvártatva az egyik ellentámadásból Buzás ollózó mozdulattal emelt kapura, ám látványos megmozdulása nem jelentett gólveszélyt. A mérkőzés hajrájában Horváth növelhette volna a hazaiak előnyét, de Nota kapus jó ütemben kimozdulva védett, majd Nyikos 12 m-es lövését hárította bravúrral a DFC hálóőre.

Küzdelmes mérkőzésen a hazai csapat jobban kihasználta lehetőségeit.