Siófoki Bányász FC - Újpesti TE 1 : 1 19:00

Siófoki Bányász SE - Újpesti TE 1-1 (1-0)
    Siófok, 10 000 néző, V: Bede

gólszerző: Kriston (35.), illetve Tóth N. (57.)
    sárga lap: Sallai (32.), Juhász (60.), Szabadi (84.), illetve Sebők (52.), Fehér (57.)
    cserék: Ördög helyett Pest K. (74.), Sallai helyett Szabó Z. (88.), illetve Pető helyett Monye (85.)
    jók: Posza, Bimbó, Győri, Kovács B., illetve Bíró, Sebők, Jenei, Kozma

Siófok:
    Posza - Kriston, Bimbó, Győri, Juhász - Kovács B., Sallai, Szabadi, Perger - Ördög, Pest R.

Újpest:
    Bíró - Pető, Sebők, Tamási - Jenei, Fehér, Kozma, Kiskapusi - Szlezák, Herczeg, Tóth N.

Az első húsz perc a hazaiaké volt, két esetben is igen veszélyes helyzetben mentett az ÚTE kapusa. A vendégek nem találták meg a hazaiak játékának az ellenszerét. Lassan fölénybe került az ÚTE, Poszának több esetben is nagyszerű védései voltak. A 35. percben váratlanul vezetéshez jutott a Bányász. Ördög remek labdájával Kriston kiugrott a védők közül és a kapujából kimozduló Bíró mellett a jobb alsó sarokba lőtt (1-0).

Az 57. percben egy hosszan előrevágott labdánál a hazai védők késlekedtek és a szemfüles Tóth Norbert közelről a kapuba gurított (1-1). A gól után a Siófok fergeteges támadásokba kezdett, és jó helyzeteket alakított ki az újpesti kapu előtt, gólt azonban nem sikerült elérnie. Az utolsó negyedórában mindkét csapat már beletörődött az eredménybe, s visszaesett az iram.

Ritkán látható, jó iramú, változatos mérkőzést vívott Siófokon a listavezető és a játék képe alapján a döntetlen igazságos eredmény.