Ilzer-Stadler FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 0 : 1 18:00

Ilzer-Stadler FC - Zalahús ZTE FC 0-1 (0-1)
    Akasztó, 2000 néző, V: Szabó Zs.

gólszerző: Casoltan (24.)
    sárga lap: Hleba (37.), Resko (83.), illetve Kovács N. (58.)
    cserék: Lázár helyett Roska (46.), Kun helyett Farkas (46.), Bajusz helyett Kovács (79.), illetve Szabó I. helyett Kocsárdi (39.), Kámán helyett Tóth Z. (80.), Casoltan helyett Varga T. (84.)
    jók: Vincze, Resko, Hleba, illetve Casoltan, Arany, Szőke

Stadler:
    Kiri - Kertész - Schultz, Resko, Vincze - Korol, Molnár, Kun - Bajusz, Lázár, Hleba

Zalaegerszeg:
    Vlaszák - Szabó I. Zs. - Kovács N., Molnár B., Csóka - Szőke, Arany, Gaál - Sebők, Casoltan, Kámán

A 24. percben Casoltan kapott remek labdát, mintegy 22 m-ről a kiinduló Kiri kapus mellett a jobb alsó sarokba nyeste a labdát (0-1). Az első félóra után a hazai csapat átvette a kezdeményezést, a vendégek térfelén játszottak leginkább. Resko 20 m-ről lőtt fölé, majd a félidő vége előtt néhány perccel Schultz szabadrúgásáról Molnár csak egy hajszállal maradt le.

A második félidő elején beszorította a zalaegerszegieket a hazai együttes, de a betömörülő vendégvédelmet nem tudta áttörni, mert átlövéssel illetve az oldalvonal mellőli beadással nem próbálkozott. A ZTE kontrái sokkal veszélyesebbek voltak. A 65. percben sakk-matt helyzetben Szőke lőtt a léc fölé. A második játékrész egyetlen Stadler-helyzete Hleba nevéhez fűződik, aki azonban hosszan indította csatártársát. A Zalahús negyedik akasztói fellépésén győzelmet ünnepelhet. A zalaiak csak annyit adtak ki magukból, ami feltétlenül kellett a három bajnoki ponthoz.