Haladás-Milos - Diósgyőri FC 1 : 2 19:00

Haladás-Milos - Diósgyőri FC 1-2 (0-1)
    Szombathely, 7000 néző, V: Hanacsek

gólszerzők: Varga (52.), illetve Domokos (36.), Buliga (66.)
    sárga lap: Bonchis (9.), illetve Téger (62.), Kákóczki (68.)
    csere: Balassa helyett Király E. (a szünetben), Zugor helyett Nagy (78.), illetve Domokos helyett Jakab (60.), Ternován helyett Farkas (71.), Kákóczki helyett Buzás (84.)
    jók: Varga, Tóth M., illetve Földvári, Kiser, Buliga

A vendégcsapat kezdte a játékot és mindjárt támadólag lépett fel. Ez meglepte a hazaiakat, akik csak negyedóra eltelte után tudták rendezni soraikat, és ekkor vezették az első veszélyes támadást. Nem diktáltak nagy iramot a csapatok, inkább a megszerzett labdák megtartására törekedtek. A 36. percben Domokos ellopta a labdát Balassától a hazaiak térfelén, majd nagy lendülettel megiramodott a kapu felé és 14 m-ről nagy gólt lőtt a bal felső sarokba (0-1). Ezután sem változott a játék képe, jobbára a két 16-os között folyt a küzdelem.

Az 52. percben egy szögletrúgás után, Varga révén sikerült egyenlítenie a Haladásnak (1-1). A szombathelyiek továbbra is támadtak. A 66. percben aztán szabadrúgáshoz jutottak a diósgyőriek, Buliga 25 m-ről óriási gólt lőtt Németh kapujába (1-2). Ezután hiába próbálkozott a szombathelyi csapat, gólt nem sikerült szereznie.