Dunaferr SE - Haladás-Milos 2 : 0 15:00

2019.01.16, 11:03
    Dunaújváros, 1998. március 20., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 21. fordulójában:

Dunaferr SE - Haladás-Milos 2-0 (0-0)
    Dunaújváros, 4000 néző, V: Bede

gólszerzők: Zavadszky (55.), Cseke (74.)
    sárga lap: Dudás (53.), illetve Nagy Cs. (52.)

Dunaferr:
    Nota - Salamon, Éger (Dudás, 12.), Milovanovics, Zavadszky, Ja:kl, Lengyel (Cseke, 66.), Rósa H., Nagy T. - Tököli, Nicsenko

Haladás:
    Németh G. - Horváth A., Tóth M., Balassa (Kocsis, 79.), Balogh - Bonchis, Kovács S., Nagy Cs., Tóth P. - Fehér (Kosztics, 75.), Jovanovics (Jakoba, 75.)

22. perc: Kovács ívelt szabadrúgást 30 méterről a Dunaferr kapuja elé, Tóth M. lövését azonban Nota vetődve védte.
    26. perc: Tököli jobb oldali beadását Nicsenko mellel Zavadszky elé tette, a dunaújvárosi középpályás kapáslövését Németh a kapu jobb oldala elől ütötte ki.
    55. perc: Nagy T. remek cselekkel ment el a bal oldalon, szabálytalanság árán tudták csak megállítani. Az oldalvonal és a 16-os közötti területről Tököli élesen csavarta középre a labdát és a lendületből érkező Zavadszky 5 méterről a kapu közepébe fejelt (1-0).
    71. perc: Tóth P. vezetgette bal oldalról középre a labdát, majd jobbal hatalmas erejű lövést küldött 22 méterről a dunaújvárosi kapura, Nota a jobb alsó sarok elől ütötte ki a labdát.
    74. perc: Ja:kl jobb oldali beadását Balassa rosszul találta el, és a 16-osról kifelé pattogó labdát Cseke 25 méterről nagy erővel vágta a kapu jobb oldalába (2-0).

Gyenge első félidei teljesítmény után a hazaiak feljavultak és eredményes támadójátékuk révén megérdemelten győztek.