Videoton FC Fehérvár - Győri ETO FC 0 : 0 19:00

2018.12.30, 16:24
    Székesfehérvár, 1999. május 1., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 27. fordulójában:

Videoton FC Fehérvár - Győri ETO FC 0-0

Székesfehérvár, 4000 néző, V: Szabó Zs.
    sárga lap: Kozma (42.), Szalai (56.), Waltner (69.), Györök (75.), illetve Oross (44.)
    cserék: Petrics helyett Györök (46.), Szalai helyett Mikóczi (58.), illetve Vayer helyett Szarvas (69.), Oros helyett Ilea (91.)

Videoton:
    Milinte - Tóth A. (Mester, 31.), Kozma, Kuttor, Schindler - Szalai, Nagy, Petrics, Horváth - Róth, Waltner

Győr:
    Molnár - Lakos - Korsós, Stark - Bognár, Csató S., Somogyi, Salagean - Baumgartner, Oross, Vayer

15. perc: Baumgartner 17 m-ről megcélozta a jobb alsó sarkot, a veszélyes lövést Milinte jól védte.
    22. perc: Vayer jobboldali beadását követően Milinte lehúzta a labdát Oross elől.
    26. perc: Salagean a bal oldalon az alapvonalról visszagurított, Oross óriási helyzetben 8 m-ről, kapásból a kapu mellé lőtt.
    41. perc: Róth beadása után Nagy került gólhelyzetbe, de a kaputól 6 m-re nem érte el a labdát.
    58. perc: Györök szabadrúgása után 20 m-ről jó lövést zúdított kapura, Molnár magabiztosan védett.
    70. perc: Waltner visszagurított labdáját Róth lőtte kapura 16 m-ről, a labda egy védőről vágódott középre.
    80. perc: Korsós tört előre Györök kíséretében, szorongatott helyzetben 10 m-ről lőtt kapura, a labda a jó ütemben kilépő Milintéről vágódott ki.
    84. perc: Salagean 18 m-ről célozta meg a bal alsó sarkot, Milinte szögletre mentett.
    90. perc: Róth beadását Waltner 18 m-ről a kapu fölé emelt.
    92. perc: Horváth 25 m-es lövését Molnár a jobb felső sarokból hárította szögletre.

Jó iramú, változatos küzdelemben a Győr szervezettebben futballozott, a Videoton lelkesebben. Az eredmény igazságos, megfelel a látottaknak.