III. Kerület FC-Auto Trader - Győri ETO FC 3 : 3 17:00

2018.09.22, 12:40
    Budapest, 1999. június 12., szombat (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 33. fordulójában:

III. Kerület FC-Auto Trader - Győri ETO FC 3-3 (2-3)

Hévízi út, 300 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Stranyóczky (3., 90.), Lendvai (7.), illetve Somogyi (19.), Szarvas (36.), Salagean (45.)
    sárga lap: Korsós (23.), Somogyi (80.), Salagean (84.)

III. Kerület:
    Tóth - Kovács N., Vincze, Gál, Pálfi - Tordai (Filó, 70.), Gyura (Sági 63.), Gáspár, Stranyóczky - Lendvai, Wukovics (Bodor 77.)

Győr:
    Molnár - Korsós Gy., Lakos, Stark, Salagean - Csiszár, Csató S., Somogyi - Szarvas (Oross 86.), Balla M. (Sütöri 75.), Vayer (Bognár 62.)

3. perc: Wukovics lövése levágódott egy győri védőről, de érkezett Stranyóczky, és 18 méterről óriási gólt lőtt a bal felső sarokba (1-0).
    7. perc: Tordai szerzett labdát az ETO tizenhatosa előtt, kiugratta a védők közül kilépő Lendvait, aki 12 méterről a kifutó Molnár mellett a kapu közepébe gurított (2-0).
    11. perc: Somogyi 25 méteres szabadrúgását Tóth védte.
    19. perc: Korsós Gy. végzett el gyorsan egy szabadrúgást a jobb oldalon, az átadást Somogyi átvette, majd 24 méterről bombagólt lőtt a kapu jobb felső sarkába (2-1).
    30. perc: Wukovics vezette 30 méteren keresztül a labdát, majd 16 méterről alig lőtt fölé.
    36. perc: Csiszár lőtt kapura 26 méterről, amibe a tizenhatoson belül keresztbe futó Szarvas sarokkal beleperdített, így a labda a kapu bal oldalába gurult (2-2).
    45. perc: Salagean csinált két cselt a tizenhatoson belül, de a másodiknál egy hazai védő elhúzta a lábát. A megítélt 11-est Csiszár a jobbra vetődő Tóth mellett a bal sarokba gurította (2-3).
    72. perc: Lendvai lőtt fölé 12 méterről.
    83. perc: Lendvai 27 méteres szabadrúgását Molnár ujjheggyel tolta szögletre.
    90. perc: Korsós veszítette el a labdát a félpályánál. Stranyóczky lecsapott rá, vezette 20 métert és 14 méterről a bal felső sarokba lőtt, úgy hogy a labda a kapufáról vágódott a hálóba (3-3).

A gólgazdag találkozón a kicsit nagy mellénnyel és flegmán futballozó ETO biztos három pontot veszített el. A rendkívül lelkes hazaiak mindenképpen rászolgáltak az egy pontra.