Siófok FC - Dunaferr SE 1 : 1 19:00

1. avatar: Timbuktu
    2020.09.10, 11:23
    A kommentár alapján a 2. perc elején szerzett gólt a Siófok, rekordokban javítható!

2017.03.14, 13:01 (szerk.: 2018.09.07, 21:05)
    Siófok, 1999. szeptember 11., szombat (tud.) - A labdarúgó PNB 5. fordulójában:

Siófok FC-Dunaferr SE 1-1 (1-1)

Siófok, 1500 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Pest K. (1.), illetve Orosz (6.)
    sárga lap: Bédi (46.), Csoknyai (74.), illetve Lengyel (58.), Kiss Gy. (65.)
    csere: Soós helyett Grósz (65.), Ördög helyett Pest R. (75.), Csoknai helyett Szabadi (83.), illetve Nagy T. helyett Rósa (a szünetben), Lengyel helyett Tököli (60.), Zavadszky helyett Komódi (75.)

Siófok:
    Bíró - Hanák, Bimbó, Juhász - Bédi, Csoknyai, Sallai, Kovács B., Soós - Pest K., Ördög

Dunaújváros:
    Rabóczki - Kiss Gy., Salamon, Éger, Molnár - Nagy T., Lengyel, Ja:kl, Zavadszky - Nicsenko, Orosz

1. perc: baloldali kisszöglet után Sallai beadását Pest K. az ötösön belülről a rövid sarokba csúsztatta (1-0).
    5. perc: Ördög kapott jó indítást a jobb oldalon, beadását Pest K. az ötösön belül kiszorított helyzetben a kapu mellé fejelt.
    6. perc: váratlanul egyenlítettek a vendégek, baloldali beadás után Orosz a hazai védők hibáját kihasználva 5 m-ről gurított a hálóba (1-1).
    17. perc: Bédi balról lőtte középre a labdát, Ördög robbant a 16-oson belülre, lövése a vele együtt rohanó védőről Pest K. elé pattant, aki 14 m-ről futtából a kapu fölé vágta a labdát.
    29. perc: Kovács jobb oldali szabadrúgását a kaputól 8 m-re álló Ördög a kapu fölé fejelte.
    60. perc: Pest K. sarokkal tett vissza egy labdát Bédinek, aki futtából a kapu fölé lőtt.
    64. perc: Zavadszky két csel után 20 m-ről lövésre szánta el magát. A bal alsó sarok felé tartó labdát Bíró kitenyerelte.
    68. perc: Nicsenko jobboldali beadásáról milliméterekkel maradt csak le Orosz.
    70. perc: Zavadszky egy csellel becsapta Grószt a jobb oldalon, beadását Ja:kl fejelte 4 m-ről a jobboldali kapufa mellé.
    81. perc: Nicsenko 17 m-ről emelt fölé.

Az első félidőben a hazaiak, a másodikban a vendégek játszottak fölényben, ezért az eredmény igazságos.