Lombard FC Tatabánya - Újpest FC 0 : 2 16:00

Tatabánya, 1999. szeptember 25. szombat (tud) - A labdarúgó PNB 7. fordulójában:

Lombard FC Tatabánya-Újpest FC 0-2 (0-1)

sárga lap: Szalma (7.), Szabó V. (87.), illetve Kiskapusi (48.), Babos (63.), Tamási (68.), Zimmermann (76.)

Tatabánya:
    Gelei - Szabó V., Mészöly, Szalma - Süveges, Kovács A., Kiprich, Kozma, Tüske (Petres, 70.) - Kiss B. (Szoboszlai, 80.), Nagy S.

Újpest:
    Bíró - Babos - Kerényi, Tamási, Kiskapusi - Zimmermann, Pető, Tóth N. (Csillag, 62.), Lőw - Kopunovics (Terjék, 77.), Kovács Z.

19. perc: Kovács Z. fordult kapura, de Süveges az utolsó pillanatban mentett.
    21. perc: Kozma 24 m-es lövését Bíró bravúrral védte.
    40. perc: Kovács Z. futott el a bal oldalon, egy csellel becsapta Szalmát és 14 m-ről kilőtte a jobb alsó sarkot (0-1).
    47. perc: Kiprich jobb oldali szabadrúgását Kiss B. 6 m-ről a bal kapufa mellé fejelte.
    56. perc: Kiprich átadását Süveges 8 m-ről a felső lécre rúgta.
    72. perc: Kiss B. 8 m-es lövését bravúrral hárította az újpesti kapus.
    76. perc: Zimmermann az ötös sarkánál lerántotta Kiprichet, a megítélt büntetőt a sértett gyengén a balra vetődő Bíró kezébe rúgta.
    82. perc: Terjék ugratta ki Kovács Zoltánt a baloldalon, akinek 12 m-es lövésébe Gelei csak beleérni tudott, és a labda a bal sarokba került (0-2).

A Tatabánya végig irányította a mérkőzést, a vendégeknek azonban három helyzet elegendő volt ahhoz, hogy eldöntsék a három pont sorsát.